Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kiedy można kupić formacje Nietoperz?


VRUbel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podobno w tamtym roku byla tez na Wielkanoc
A wiec mozliwe ze wystawia ją w jakis inny event, moze na wigilie;p

Jakos tydzien temu tez byla dostepna ale trzeba bylo doladowac urke za 300zl;p

Opublikowano

W tym roku też był nietoperz. Bodajże od któregoś września do 2 czy 1 listopada (już za bardzo nie pamiętam).

Cena to 125k uri.

 

Jakos tydzien temu tez byla dostepna ale trzeba bylo doladowac urke za 300zl;p

 

Nie tylko za 300 zł, ale to już dawno się skończyło.

Opublikowano

 

Nie tylko za 300 zł, ale to już dawno się skończyło.

trzeba bylo kupic 330 uri zeby dostac extra:

1 x Design do drona

Hercules

750 Energii do

materializatora

1 x Formacja Nietoperza

3 miesiące Premium​

 i nie tak dawno temu

Opublikowano

Ee tam, jak się postaracie to te 125k uri na nietoperza można uzbierać w 2/3 dni latając cubiki lub robiąc lowa. Ja w 3 dni zarobiłem 125k uri na nietoperka słabym nawet kontem [aegis, jakieśtam 9 lf-4 i to tyle]

Opublikowano

Ja na swoim koncie uzbierałem w tydzień kase na nietoperka i jeszcze zostało mi tyle uri że kupiłem sobie sentinela za 250 k uri :) W TYDZIEŃ

Pobijesz mnie?

Opublikowano

to nie jest temat do przechwalek ... 

p.s moj kolega 3 miechy temu zrobil 500k uri w ciagu 1 dnia chyba nie ma wiekszego kozaka od niego :D

 

tak wgl to ja zbieram 2 dni pallke i mam juz 1600energij wiec to jest 160k uri wiec i tak lepiej od was :D 

Opublikowano

to nie jest temat do przechwalek ... 

p.s moj kolega 3 miechy temu zrobil 500k uri w ciagu 1 dnia chyba nie ma wiekszego kozaka od niego :D

 

tak wgl to ja zbieram 2 dni pallke i mam juz 1600energij wiec to jest 160k uri wiec i tak lepiej od was :D

 

A mój kolega nazbierał 1 mln uri w 1 dzień. Uwierzysz?

Bo twój kolega. Nie przechwalaj się kimś tylko sobą.

 

A co do tematu to nietoperz nie ma nic wspólnego ze świętami tylko z hallowen.

Opublikowano

A mój kolega nazbierał 1 mln uri w 1 dzień. Uwierzysz?

Bo twój kolega. Nie przechwalaj się kimś tylko sobą.

 

A co do tematu to nietoperz nie ma nic wspólnego ze świętami tylko z hallowen.

wiesz ja podziwiam wyczyn mojego kolegi bo nie jestem takim warjatem jak on heh nie wytrzymalbym psychicznei siedziec caly dzien przed komputerem :DDDD

 

tak ogolnie jak dla mnie to ten nietoperz jest c*****y kupilem go ale uzywalem moze ze 2 razy wkurza mnie to spowalnianie bo jak zrobisz sobie czolga i nietoperza wlaczysz to juz wgl wolniejszy od sztrucla bedziesz :DD 

 

lepiej kup sobie barriere wedlug mnie lepsza jest od nietoperza :D 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...