Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

| RealityMu | eX702 | exp:70 | drop:20% | Non-Reset PvP | 14 DAYS FREE VIP |


Wariatkowo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grand Opening in 17.12.2014 UTC+2 20.00 WEDNESDAY!
Registration:Started!
Free VIP:For EVERY PLAYERS 14 days! (Bring your guild, and get 1 month free VIP)
Features(VIP):

Experience(VIP):x70(x90)
M.Experience(VIP):x10(x20)
Min. Monster Level For MasterLevel:110(80)
Exc Drop:More in VIP.
Party Exp:Enabled, +5x per Character.
Reset Type:Non-Reset
Drops:20% The drop system is well configured.
PVP:Well Balanced!
Castle Siege:Every 7 Days!
Web Market:On!
WebShop:No Webshop Allowed!
Game Shops:Same with GMO!
EventBags and drops:Same Like GMO!
Max Level:400
Max Master Level:302
Guild Create Level:100
Jewel Success Rate: Bless 100% / Soul 50%/ 75%, Jewel of Life 50%
Chaos Machine Rate:
+10 = 50%
+11-13 = 45%
+14 = 40%
+15 = 35%
Luck + 20%


Visit us at:http://web.realitymu.com/





Events:

Castle Siege!
Arca War *Like in GMO (Minimum 5 Guild Member, Saturday and Sunday at the time 20.00!)
Blood Castle *Well configured for players. (Jewel drops are increased)
Devil Square *Well configured for players. (Jewel drops are increased)
White Wizard Invasion *Like in GMO (The WhiteWizard is more strong)
Kanturu Event
Ilussion Temple (Min. 2 players needed to play in Ilussion Temple)
Order of Gaion
Doppleganger
Chaos Castle (Min. 2 players needed to play in ChaosCastle)
Kalima (Kundun Mob is configured for players in party)
Raklion Selupan Boss Fight *Well configured for players.
Daily Crywolf Event
Loren Castle Deep
Last Man Standing
Weekly Guild Events




eX702 Plus Features:
Pentagram & Elemental System Mix 100% Working
All Errtels can be upgraded to Rank 5 Level 10
Pentagrams up to 5 Sockets
Errtel of Gale Working 100% *All like GMO
New eX702 Plus Sets and Weapons *All like GMO
New Map and Mobs *All like GMO
New User Interface *All like GMO
New eX702 Plus Skills *All like GMO
New 2.5 Wings *All like GMO
Elemental PVP System *All like GMO
Expanded RF Skill Tree *All like GMO




*UPCOMING*Season 8 Episode 3 Update:
New Options for Store Pub
4th Wings
Fully*Muun System
Fully*Mining System
Fully*Summon the Demons
Fully*New Pentagrams
New interface
Fully*New Maps




Server Specifications:

RAM: 64GB Ram
Processor Speed:8x2 3.2Ghz
Connection: 200Mbit Up/Down with 1Gbps Port
Hosting Location: France
Name of Host: OVH

Opublikowano

niech wrzucą clienta na inny host bo na tym co jest to masakra -.-
nie zagram przez świetny Host google ;)

Brak Sygnaturki YEAH

Opublikowano

Niestety serwer niedopracowany. Admin zapewniał o idealnym wyważeniu dropu.... faktycznie leather gloves+1, bronze+2 z firecrackerów i serc-jest sie czym chwalić. Drop kamieni mniej więcej globalowy. Na MuHelperze nie pogra/poafczy się zbyt długo, gdyż wymaga kolosalnych sum-200k na 100lvlu, a z moobków ledwo co 20k raz na jakiś czas. Jak na te rate`y to strasznie sie zawiodłem.

Opublikowano

Warto jeszcze dodać ze 3 dni temu padła pierwsza odsłona serwera ... to już drugi start z nową bazą danych w ciągu 7 dni. Chciałem sprawdzić kilka nowości z s8, ale widze że może być problem, admin sam posiada zero wiedzy na temat plików/ustawień, nawet głupich poddziałów na forum nie potrafi dodać. Stanowczo nie polecam.

Interesujesz się kulturystyką, sportem, dietetyką - zdrowemu stylowi życia? Zapraszam na mój Fitness Blog.

Opublikowano

Zasysam zobaczymy co to będzie jeśli ma ktoś już gildie niech wyśle mi swój nick z gry w wiadomości na MPC napewno dołącze ^^

Brak Sygnaturki YEAH

Opublikowano

ja też tak zrobiłem to mi error wyskakiwał więc tego nie polecam ^^

 

ja tak zrobiłem i jakoś mi działa moze miałeś uszkodzonego clienta :P

Hmm i jak z tym serwerem? Pobierać?

 

pobierać polecam na razie jeden pvp na jakim mozna pograć

Opublikowano

Ja tam gram od wczoraj jak narazie nie ma lipy , tylko jedynie ten drop like global troche przesadzony :D

Coraz więcej online :)

Nasza gildia jest największa na serwie , zapraszam chętnie pomagamy ;)

gif.gif

Opublikowano

Zapraszam na serwer ;)

Gra się nawet spoko , na początku ciężko ale zaczynamy sobie już radzić w gildi i latamy w exe :) Jak dotąd nie mieliśmy konkurenta co do gildi , na szczęście powstała nowa gildia vietnamczyków więc jest już kogo lać :D Liczba online co dzień rośnie więc myślę że konkurentów zyskamy więcej , Nasza gildia ma już ponad 20 członków i ciągle dochodzą nowi :)

Serdecznie zapraszamy HUSARIA

 


Aha zapominiałem dodać dziś powstał polski serwer low rate pvp , lecz niestety ale tam jest mniej online niż w naszej gildi ^_^ Więc myślę że nie warto się zastanawiać gdzie wbijać

gif.gif

Opublikowano

 

Aha zapominiałem dodać dziś powstał polski serwer low rate pvp , lecz niestety ale tam jest mniej online niż w naszej gildi ^_^ Więc myślę że nie warto się zastanawiać gdzie wbijać

Matt ja bym wbił na Twój serwer, ale www mi nie chce działać  :O

Opublikowano

Kłamliwy sposób? W takim razie dlaczego strona serwera nie działa???

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...