Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kolejne pytanie o stereomix - echo rozmówców


humbas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Karta dźwiękowa realtek HD

 

Gdy rozmawiam przez skype i przełączę się na stereomix, mogę bez problemu odtwarzać dźwięki i ludzie je słyszą, a gdy oni coś mówią - nie ma echa.

 

Jednak na TS3 i innych programach gdy włączę stereomix, ludzie słyszą to, co im włączam, ale także samych siebie (ich głos zostaje odtworzony na moim kompie, więc idzie do stereomixa, a co za tym idzie - wraca do nich w postaci echa). Jak wyeliminować to cholerne echo? Jeżeli dodatkowe programy miałyby pomóc, nie ma problemu. Po prostu szukam jakiegoś dobrego sposobu.

 

Sposobem jest wycieszenie ich. Z tym, że ja chcę ich słyszeć. Jest to możliwe, na YT są filmiki z tego, jak ludzie zarówno słyszą innych, jak i odtwarzają własne dźwięki ze stereomixa bez obrzucania ludzi ich echem.

Opublikowano

Tak jak kolega wyżej napisał Virtual Audio Cable będzie najlepszym rozwiązaniem.

Oczywiście nie zapominając o pełnej wersji owego programu ;p

x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...