Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wycena Konta Negros Woj Body 75Lvl + buff


PimpeKTeNPrO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

726181407963242313241.png

1. Negros

347261407966940313241.png

Wojownik Body 75Lvl . 
Skille : 
Aura G6
Berek M9
Wirek G1
Sarża M10
Trzystronne 2 pkt
 
Biolog: 
Do oddania 14 Matowych
 
Itemy :
Truta +7 sr 35, um -13, wit +4 ; KD moba, szycia, kryta +4(all)
Stal +9 5B 5% do PZ i PE, wartosc ataku 30, 2k HP, 6 sztyle ; KD uchylki +4, speeda +4, spalone 
Bojowy +9 bez bonów ; KD woja,sura,penetry +4(all)
Helm 60 +7 bez bonów 
Sokoła +9 bez bonów
Ebo +9 bez bonów
Branza z Łez +6 1B 1,5k HP; 3 puste sloty na przetopy 
Nasior z Białego Złota +3 1B 1,5k HP
Buty Deszczowe +5 1B 10 kryt
Buty Feniksa +6 2B 1,5k HP, 30 PE
Nasior z Łez +8 bez bonów 
 
Dodatkowe Info : 
Koń Militar, Przywołanie na 7, Poli na G1, Kombo na 2

787741407963242313241.png

053629100906d.jpg

 

818021407963242313241.png

PLN

452901407963242313241.png

Do konta dodaje Buffka (żona) 62 Lvl 
Skille :
Błogo M5 33%
Pomoc M3 32%
Odbicie M3 27%
 
Itemy :
Dzwon+0 4B +12int (reszta śmieci)
Kolce Z białego Złota +7 3 sloty na przetopy
Perłowy Nasior +4 3 sloty na Przetopy
Bojowa Tarcza +6 1B +4int 
 
Dodatkowe Info : 
Koń 6 poziom (jest obroczka)
 
Opublikowano

250-350 zł

Zbyt wysoko

Mam sporę doświadczenie ze sprzedażą na negrosie i według mnie postać jest warta około 180zł, radziłbym Ci poczekać do końca roku i dopiero wtedy ją wystawić.

Opublikowano

Zbyt wysoko

Mam sporę doświadczenie ze sprzedażą na negrosie i według mnie postać jest warta około 180zł, radziłbym Ci poczekać do końca roku i dopiero wtedy ją wystawić.

 

180zl to malo :( a jak bym mial wystawic ja w styczniu to ile moge wziasc?

Opublikowano

Biologa musisz zrobić, wybonować sokoła lub naszyjnik z łez teraz masz okazje aby to zrobić i wtedy śmiało możesz krzyczeć za niego 350/380 na allegro jest duża konkurencja zwłaszcza na negrosie bo jest bardzo grywalny. Jeżeli pozostawisz go takim jaki jest teraz to po nowym roku 220 może dostaniesz. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...