Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bug z postacią - Obeznani niech się wypowiedzą


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! :D Nie będę się rozpisywał, bo raczej nie ma sensu. Jestem na tym forum od dawna i dalej się nie mogę nadziwić jak wy to wszystko umiecie. Sam teraz coś próbuje. Przejdźmy do konkretu.


Mam taki błąd, że moja postać ma biały "dym", a raczej zbugowaną teksture na sobie. Nie mam pojęcia co zrobić. Wygląda to mniej więcej tak. Niech obeznani, profesjonaliści się wypowiedzą ^^


Powodzenia :D


 


 


Macie tu screeny: 


 


http://screenshooter.net/100631385/othcdde


 


http://screenshooter.net/100631385/bkimjpn


 


Scanów do zdj. chyba nie trzeba :P W razie czego dodam ^^]


 


Proszę o pomoc, oczywiście wynagrodze jakiekolwiek starania :)


ARIONE-MINI.png

Opublikowano

tak się dzieje na trybie GM czy zwykłym graczu

Tak się dzieje na trybie GM, mam znaczek i go widać, tylko ten dym "zasłania".

Brak plików TGA/DDS/JPG od effectu postaci GM.

eem, jakich plików? Mam 2 pliki. Od animacji i od wyglądu znaczka. Czyli GM.mse i ymirred.tga < ten znaczek.

ARIONE-MINI.png

Opublikowano

ymirred.tga zmien znaczek na inny . 

zmieniłem, dalej nic. Problem tkwi w GM, bo gracz ma normal.

ARIONE-MINI.png

Opublikowano

Problem rozwiązany! 
Proszę o zamknięcie.

 

 

Jakby ktoś miał jeszcze taki problem, to niech rozpakuje sobie locale/pl/ui/effects i tam macie plik gm.mse, który odpowiada za animację waszego znaczku GM.

 

Zmieńcie sobie zawartość tego pliku na orginalnego gm.mse, którego znajdziecie gdzieś w necie, albo nawet sam kod i wszystko śmiga ^^

ARIONE-MINI.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...