Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

2k10 - kamermod - brak itemów, jak temu zaradzić?


PromillTV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A może tak grać bez botów jak i tak po 1h korzystanie dostaniecie bany co wbijecie może 10 lvl więc nie wiem poco sobie trud zadawać ...

Opublikowano

To forum jest stworzone do botow wiec nie wiem czemu tu jakiś problem widzisz? Ty nie musisz grać na tym. Ale w grze żal dupe będzie ściskac jak ktoś będzie mieć a Ty nie.

Opublikowano

Rozpakowałem Roota i w item_proto są te same id co w normalnym metku.

DAJ + TO KOSZTUJE.... ALE MALO. TYLKO 1 KLIK. TO LEPIEJ NIŻ DAĆ - BO WTEDY KLIKASZ MOCNIEJ CO SKUTKUJE WIĘKSZYM ZUŻYCIEM MYSZKI!!!!TM

Opublikowano

Proszę wbić na strone 2k10.pl ;)

Nowa aktualizacja będzie i będzie anty kamermod ;) 
Więc nie opłaca się kombinować itd ;PP

Opublikowano

To forum jest stworzone do botow wiec nie wiem czemu tu jakiś problem widzisz? Ty nie musisz grać na tym. Ale w grze żal dupe będzie ściskac jak ktoś będzie mieć a Ty nie.

 

Nie nie jestem taki głupi by używać botów na na taki serwie dla mnie to strata czasu a na prywatnych to mam cały wachlarz modów i botów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...