Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dziwne zacinanie się myszki i klawiatury


wilczek0523

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Od początku gdy kupiłem nowy komputer i zainstalowałem windowsa 8.1 mam problem z myszką i klawiaturą.Otóż podczas korzystania z przeglądarki lub grania w bf4 myszka się zacina są to takie mikro sekundowe przycinki , a np podczas grania w inną grę myszka działa a klawiatura się zawiesza na 5-10 sekund i się odcina znacie może rozwiązanie tego problemu?Dodam jeszcze że myszka i klawiatura są bezprzewodowe na usb i działają w 100% testowane na innym sprzęcie.

 

mój sprzęt : 

 

2x Pamięć GoodRam DDR3 PLAY 4096MB PC1600 BLACK CL9

 

Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5'', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache (WD10EZEX)

 

Karta graficzna MSI Radeon R9 270, 2GB GDDR5 256 Bit HDMI, 2xDVI, DP (R9 270 GAMING 2G)

 

Płyta główna Asus H81M-E H81 (PCX/DZW/GLAN/SATA3/USB3/DDR3)

 

Obudowa Zalman Z1 - USB 3.0 - czarny - ZM-Z1

 

Procesor Intel CORE i5-4460 3.20GHz LGA1150 BOX BX80646I54460

 

Zasilacz Corsair VS Series 450W 80PLUS 120mm FAN

 

Monitor BenQ GL2450

 

windows 8.1 64x

 

ss z HWiNFO: 

 

 

623711418545588613722.png

 

 

ss z OCCT bez obciążenia: 

 

 

28489118696190138812.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...