Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Konkurs] Święta z działem Unturned!


Rayso.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Święta z działem Unturned

Oraz życzenia :)

Nie smuć nie jesteś sam!

Zombiak tu zombiak tam i już widzisz sam!

Niby zabić cie chce ale po zgonie nie zje cie!

To ludzie byli też ale niestety już nie.

Dom ci rozwali auto też ale twoim przyjacielem zombiak jest!

Więc wesołe święta miej i z zombiakiem świętuj je!

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zombi biegnie w mym kierunku

a ja tylko krzycze: Ratunku Ratunku!

Widze ze w oddali juz znajomy biegnie

Lecz chwila chwila co on ma?

duzy kwadrat zawiązany,

co w nim jest? Kto to wie?

A chwila chwila! Ja już wiem!

Przeciez to prezentów pora!

Może dostane kasy wora?

Lecz nie tym sie teraz zajme,

bo zombi robi mi za złe.

O pomoc go poprosze

Bo oto w świętach chodzi

żeby sobie pomagać i żeby zombi cię nie dogonił.

 

Specjalnie pisze zombi nie zombie ;)

 

PS: Niewiedzialem czy moge wziasc udzial w losowaniu bo jest punkt:

2. Każdy ma prawo tylko do jednego zgłoszenia.

Ale jeśli jednak moge jeszcze wziąść udział w losowaniu to:

Święta z działem Unturned


Jesli chcesz bym zobaczyl co piszesz/odpowiadasz mi napisz na początku posta @DangoPL

Opublikowano

287161418323388990090.png


4694114185782691245659.jpeg


218431418324324990090.png


Święta idą już krokami,


popylają też saniami,


jednak kiedy Zombie widzą,


biorą paczkę i rzucają,


by też Zombie miało prezent,


i cieszyło razem z Nami.


W tegoroczne Święta,


Życzę Ci najlepszego Zombiaczka.


 


--Suabe, ale jest! xD--


639741418324324990090.png


Święta z działem Unturned


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...