Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Święta z działem Last Chaos! - Konkurs


Karyvlea

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

261591418426875477327.png


 


Rozpoczynamy świąteczny konkurs z grą Last Chaos!


 


 


534901418426875477327.png


Twoim zadaniem jest wymyślenie bożonarodzeniowego wierszyka o tematyce Last Chaos. 

 

Nagrody:

I miejsce: 8-AwardImgMaster-1361138012.png + 121431417853967922683.png x2

II miejsce: 9-AwardImgMaster-1361138078.png + 121431417853967922683.png

III miejsce: -10% z paska ostrzeżeń + 121431417853967922683.png

 

PONADTO: KAŻDA ZAAKCEPTOWANA PRACA -5% Z PASKA OSTRZEŻEŃ.

 

 

314321418426875477327.png


Musisz zaprojektować ciekawą historię świąteczną przedstawioną w postaci komiksu!

 


Nagrody:

I miejsce: 8-AwardImgMaster-1361138012.png + 121431417853967922683.png x2

II miejsce: 9-AwardImgMaster-1361138078.png + 121431417853967922683.png

III miejsce: -10% z paska ostrzeżeń + 121431417853967922683.png

 

PONADTO: KAŻDA ZAAKCEPTOWANA PRACA -5% Z PASKA OSTRZEŻEŃ.


 

 

252141418426876477327.png


Narysuj ciekawą kompozycję mikołajkową o naszej grze! Dozwolone są jedynie prace wykonywane ręcznie - plastyczne.

 


Nagrody:

I miejsce: 8-AwardImgMaster-1361138012.png + 121431417853967922683.png x2

II miejsce: 9-AwardImgMaster-1361138078.png + 121431417853967922683.png

III miejsce: -10% z paska ostrzeżeń + 121431417853967922683.png

 

PONADTO: KAŻDA ZAAKCEPTOWANA PRACA -5% Z PASKA OSTRZEŻEŃ.

 


 

141921418426876477327.png


 

Losowanie... ale to nie będzie takie proste jak Ci się wydaje! Musisz zrobić zdjęcie jak spędzasz Święta z Last Chaos. Twoim zadaniem jest sfotografowanie monitora z kartką z Twoim nickiem, w tle musi znajdować się otwarte okno z grą.

 

Żeby zgłosić swoją pracę musisz napisać post o danej treści + like tego posta:

Biorę udział w losowaniu! + odnośnik do zdjęcia

 

Nagrody:

Nagroda będzie zależna od ilości osób biorących udzał:

5-10 uczestników: nagroda - ściągnięcie wszystkich punktów ostrzeżeń + 121431417853967922683.png

10-15 uczestników: nagroda - 7-AwardImgMaster-1361137781.png + 121431417853967922683.png

16-25 uczestników: nagroda - 9-AwardImgMaster-1361138078.png + 121431417853967922683.png x2

26-40 uczestników: nagroda - 8-AwardImgMaster-1361138012.png + 121431417853967922683.png x2

41-80 uczestników: nagroda - 10-AwardImgMaster-1361138042.png

 

Jak konkurs osiągnie 80+ uczestników, będziemy wyłaniać pięcioro zwycięzców. 

 

 

377501418426875477327.png

1) Zabrania się plagiatowania prac.

2) Aby wziąć udział w losowaniu musisz polubić ten post oraz dołączyć odnośnik do zdjęcia.

3) Możesz spróbować swoich sił w każdej z kategorii! 

4) Wierszyk nie może być niezgodny z globalnym regulaminem forum

5) Konkurs zakończy się dnia 31.12 o godzinie 23:59.

6) Zabrania się edycji pracy po jej oddaniu

7) W konkursie muszą wziąć udział przynajmniej pięciu użytkowników w danej kategorii żeby event zakończył się wyłonieniem zwycięzców.

8) Dyskusje prowadzimy w osobnym temacie -> TUTAJ !

9) Prace wstawiasz w tym temacie + informacja w których kategoriach bierzesz udział

10) Regulamin może ulec zmianom w trakcie trwania konkursu

 

 

672401418426875477327.png





 

Za grafikę dziękuję @554461402688252517908.png Miyoshi

 

 



Opublikowano

Kat. 1

 

Chociaż Chaos już na dworze,

kurtki ciepłej wciąż nie włożę,

zamiast tego, proszę państwa,

nakurwiamy level w Lasta.

 

/ Zaakceptowane - Karyvlea

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

534901418426875477327.png

Last Chaos tak się zwie,

lecz już każdy o tym wie.

Święta idą już krokami,

więc se grywam godzinami.

 

314321418426875477327.png

6229714184786031245659.png

252141418426876477327.png

@Neoxyh. liczę na opinię!  <3

Dodam że nigdy nie rysowałem! xD

7953014184786041245659.jpg

141921418426876477327.png

3985514184786041245659.jpg

 

/ Zaakceptowane. - Karyvlea

Opublikowano

Kat 1.

Gdy na dworzu ostatni chaos ustaje

admin na serwer double exp dodaje

mlodzi wojownicy wnet przy kompach zasiadaja

by pokazac potworom gdzie swe miejsce zastaja

i tak rok w rok nasze swieta mijaja.

 

/ Zaakceptowane. - Karyvlea

784091427630431250239.png
Regulamin sygnatur


Opublikowano

534901418426875477327.png

 

 

Wchodzę na arenę, rozglądam się na boki,

Czysty jest rewir, więc wałęsam się w obłoki,

Śnieg mnie przysypuję, już nie wytrzymuje,

Słyszę rzut siatki, dostrzegam dwie nastolatki,

Tytuł z dumą nad głową noszę - "The Pussy destroyer", tak mnie wzywać proszę,

Rozkojarzony przez śnieżycę, dostaje stuna prosto na tarczycę,

Podjaranie mija, pbi się kończy to chyba koniec - mówię do mych kończyn,

Szelma dobija mnie swym ostrzem, nagle się budzę,

Przecierając pot z czoła dostrzegam level pack na mych ramionach.

(( Jestem wstawiony, wierszyk z dystansem i dla zabawy ))

 

 

141921418426876477327.png

 

631871419271562651858.jpg

 

 

/ Zaakceptowane - Karyvlea

/ Edytuje bo wygasł link ze zdjęciem, na nowy hosting wrzuciłem - xOwca

Opublikowano

Kategoria I.

Proszę nie brać tego wierszyka jakoś personalnie, jest to napisane zwyczajnie dla zabawy. Od razu zaznaczę, że ma to związek z LC, ale tylko osoby z LC będą wiedziały o co chodzi. :P

 

Kończy się dwa tysiące czternasty rok, 

dostarczył ogrom radości, smutku i trosk. 

Dwanaście miesięcy, jak jedna chwila zleciało

za sprawą Last Chaos wiele rzeczy się działo.

Dało mi ono wiele znajomości,

pamiętam chwile śmiechu i kłótnie po całości.

Chociażby na Genesis wyszła spina ogromna, 

Moss chciał udowodnić, że ma duże (e)jądra. 

Gambit nic nie umiał na to poradzić,

LC dla Rohana próbował zostawić.

Pamiętam też głupi zakład z FaSteRem,

który okazał się być zajeb.istym frajerem.

Kłamał i kłamał, aż sam się w tym pogubił,

chyba bezcelowo tak bardzo się trudził.

Internetowe love słabiutko mu wyszło,

wszystko niczym mydlana bańka prysło.

Jest także jeden kapeć zwany Frytek, 

zaje.bał on kiedyś cały mój w LC dobytek.

Ale odpracował winy swoje,

zaufać mu już się nie boję. 

W Last Chaos też z Agusią się grało,

całe noce na TeamSpeaku rozmawiało.

Tyle wspomnień z jednego MMO,

niech jeszcze więcej przyniesie nowy rok.

 

POZDRAWIAM. <3

 

/ Zaakceptuje - Karyvlea

 

Kategoria II:

 

To ten, biorę udział w losowaniu. :3

 

6pz0dwdmxntx.jpg

 

Opublikowano

534901418426875477327.png

Uważajcie, bo za oknem u nas zima..

W Laście czas eventów się zaczyna !

Nam to w sumie nie przeszkadza,

Jeśli ktoś dobrze za quest nagradza.

Instancje nam już nie są groźne,

Bo mamy zabezpieczenia mroźne.

Jedna, druga jeszcze dalej,

Tata mówi : Z levelem nie szalej !

A ja w swoje expie nocą,

Nowe problemy się rodzą!

Co sie dzieje, gdzie potiony?

Pójdę expić na "charony"

Mama mówi : Idź już spać

A ja na to : Daj mi grać !

To była opowiastka z Last Chaosu,

Wyłączam komputer by nie robić sztosu.

 

/ Zaakceptowane - Karyvlea

eriosgkmk.gif

Opublikowano

Kat.1

 

Patrzę w Last Chaos a tutaj zima,

więc mknę do Neoxyha i mówię "Daj mi cukierka!",

daję mi cukierka ale lekko smutny,

więc ja go pocieszam i mnie przytula xD

 

/ Zaakceptowane. - Karyvlea

Opublikowano

1 kategoria.

 

Już na dworze Chaos wstaje;

już na niebie wszystko błyszczy;

już za chwile sobię;

ładnie przed komputer skoczę;

żeby se w Last Chaos pograć;

i nie myśleć już o niczym.

 

 

#takiesmutne

(wymyśliłem szybką piosenkę i zrymowałem, choć jestem w tym amateour'em. :v

 

/ Zaakceptowane - Karyvlea

 

sygnatura.png

Opublikowano

Kategoria IV (Losowanie)

 

141921418426876477327.png

 

/ @pan_ml3ko Przeczytaj dokładnie zasady tej kategorii. Niezaakceptowane. - Karyvlea

Opublikowano

Kat.1:

 

 

Na podwórku istny chaos!

Brak jest śniegu! Zimy mało!

Święta znikły wraz z humorem!

Trzeba zrobić coś, w tą porę!

Bo jeżeli biały puch,

Zniknie nam wprost sprzed uch,

Ze świętami będzie krucho,

Ach! Ty marna zawierucho!

Klimat także szybko zniknął,

Więc człowieczek głową skinął,

i wymyślił gierkę dziwną.

Trochę fajną, trochę nie,

Zależy pod czyim względem.

Last Chaos się nazywa,

To pochodzi od tego, gdy śnieg szybko ubywa.

Nagle rzecz dziwna się zdarzyła,

Świąteczna atmosfera wręcz ożyła,

To dzięki nowemu eventowi!

Hura! Hura adminowi!

Jak widać Last Chaos to gra wspaniała,

Świąteczny klimat i śnieg oddała.

Ale pamiętać zawsze trzeba,

By przed komputerem ciągle nie przebywać.

 

/ Zaakceptowane. - Karyvlea

Opublikowano

534901418426875477327.png

Wiosna ,lato,

jesień , zima

z Last Chaosem

nudy ni ma .

Śnieg zaczyna sypać szybciej

Chaos pizga po kolanach,

a Mikołaj z bałwanem expa nawala.

 

Piss Joł Mosad na bicie :P

 

/ Zaakceptowane - Karyvlea

Opublikowano

Kategoria 1.

 

Last chaos, cóż to takiego?

Miliony graczy już dawno je opuściło kolego,

Pozostaw po sobie ślad i możesz się zmyć,

Kolejne MMO czekają, aby je odkryć,

Pulpit pusty, gracz ryczy,

A Last Chaos z kosza krzyczy.

 

/ @Foson Niezaakceptowane. Brak związku ze świętami. - Karyvlea

 

// Poprawka

 

 

Święta? Błoto po kolana,

Noc żadna nie przespana,

Śniegu oczekujemy,

Przy komputerze znudzeni przesiadujemy.

Last chaos, cóż to takiego?

Miliony graczy już dawno je opuściło kolego,

Pozostaw po sobie ślad i możesz się zmyć,

Kolejne MMO czekają, aby je odkryć,

Pulpit pusty, gracz ryczy,

A Last Chaos z kosza krzyczy.

 

/ Zaakceptowane. - Karyvlea

graphic.png

Opublikowano

Kategoria I

 

W ten swiateczny dzien idziemy Baala ubic,

zaraz potem komus sksuc,

zaraz pozniej  lecmy expic,

exp w buce jest cudowny, wiec bijemy tam z pelnym gazem

zaraz pozniej wigilijny karp i wracamy expic razem.

 

/ Zaakceptowane - Karyvlea

Opublikowano

Kategoria I.

 

Święta, święta... znowu święta

A za oknem śniegu nie ma.

Lecz mam na to pomysł własny

Przeniosę się  do Mooraski

Staję nogami na znanym mi gruncie

Przemykają obok mnie postacie różne

Rycerze, Tytani, Czarodzieje i Szelmy

Ktoś smali cholewki do Uzdrowicielki

Arcymag, świeci wszędzie swą zbroją

Aż śnieg się roztapia od blasku kosturu

Śnieg - no właśnie, coś świta mi w głowie

Lecz nagle wyskakuje nocnych elfów mrowie

I powoli, acz nieubłagalnie niszczy tą sielankę

To chyba czas ewakuować się z bazy.

Wracam z powrotem, do szarej Polski

Pomimo braku śniegu - jest tu wciąż spokojnie.

/ Zaakceptowane. - Karyvlea

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Zimno, zimno, zimno mi

Grzejnik chodzi, grzeje mi,

Lato dawno już za nami 

a ja cały dzień Wbijam się na szczyt

Last chaos płynie mi we krwi,

last chaos może dzisiaj Ci się śni.

W last chaosie wszystko fajne, 

Tam jest wszystko wirtualne,

Drzewko, bombka i choinki

To jest wszystko dla rozrywki :)

 

/ Zaakceptowane - Karyvlea

2utq9g5.png b6u4qg.png
Opublikowano

Kategoria I:

Na górze basta,
Na dole pędzi Święty,
Napieprzam w Lasta,
a Tomb dalej zamknięty.

 

Kategoria III:

Szkoda energii na komentowanie mojego talentu xD

 

1393214198038061286964.jpeg

 

 

/ @Andy95 w Kat.3 dorysuj mu jakąś choinkę czy coś, bo jednak powinna być tutaj utrzymana konwencja świąteczna. :P Kat.1 zaakceptowana. - Karyvlea

/ 2014-12-29 edit

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...