Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][Autorski] EpicItems - Nowe Itemy Na Twój Serwer!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zgadzam się z @Enther_, plugin kompletnie nieprzydatny, i bezsensowny.

Wróć do nauki, i stwórz coś konkretnego lub bardziej użytecznego niż ten plugin, który nie jest warty pobrania.

 

PS. Jak tam postęp prac nad autorskim silnikiem optymalniejszym od Spigota?

~Niniejszy post jest trollem.


Powód trollowania; Zanizajacy sie poziom na MPC, nawał pseudo-koderów gimbusów.


Jestes ze mna? wklej to sobie w sygnature.


 

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngPolakCebulak Ale co ci się nie podoba? Nawet tego nie powiesz bo nie wiesz jak...

Uczepiłeś się mnie jak nie wiem co...

@offtop

Jak tam twój holenderski sponsor i amerykańscy technicy? ;33

@Temat

Dodaj Przywoływacz krów i świń. :)

Opublikowano

1 paczki z malych liter sie pisze 

2 jakis pseudo logger 

3 3 takie same pseudo metody zamiast 1 

public static ItemStack createItem(Material m, Integer amount,String displayname, Enchantment e, Integer enchantmentlevel, String lore)
 {
 ItemStack i = new ItemStack(m, amount);
 ItemMeta im = i.getItemMeta();
 im.setDisplayName(fixMsg(displayname));
 im.addEnchant(e, enchantmentlevel, true);
 im.setLore(Arrays.asList(new String[] {fixMsg(lore)}));
 i.setItemMeta(im);
return i;
 }
 
juz dupa cie mniej boli ?
Opublikowano

@1361622928-U485574.pngPolakCebulak Ja robię po swojemu ty rób po swojemu ;P

nopo, my piszemy poprawnie, a ty nie.

To tylko udowadnia że żaden autorski silnik nigdy nie powstanie, bo nie znasz ani podstaw javy, ani podstaw programowania obiektowego.

 

co do tematu, może jednak zrobisz to co z poprzednim? poprosisz o zamknięcie? będzie lepiej dla forum.

Kod do niczego, brak sensownej konfiguracji, brak możliwości... ot taki plugin bez ładu i składu jakich na necie pełno...

 

 

EDIT:

@krysti500

A ty nie masz dowodów że istnieje, ja za to widzę że nie ma żadnych umiejętności, więc nie mogłeś nic takiego stworzyć. No chyba że to będzie najgorzej wykonany silnik na świecie.

1438614356923701010629.png

 

Opublikowano

@GotoFinal Autorski silnik jest a ty nie masz dowodów że nie istnieje :)

A Co do tematu nie zamknę go puki nie łamie regulaminu :)

a ty nie masz dowodow ze silnik istnieje 

 

czekam az poprawisz bledy ktore napisal GotoFinal

i dodasz config 

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...