Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile będę miał FPS na tym sprzęcie?


KsardesPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Producent

Medion - Lenovo

Rodzaj

Laptop Gaming Edytion

Model

X7826

Przekątna ekranu LCD

17,3" Mat

Nominalna rozdzielczość LCD

1920x1080 Pixel Full HD

Procesor

Intel® Core™ i7-740QM

Wielkość pamięci RAM

8GB 10600

Pojemność dysku twardego

1TB 1000GB HDD

Napęd optyczny

Leselaufwerk/Multistandard-DVD-/CD-Brenner

Karta graficzna

NVIDIA® GeForce® GT240M

Wyjście karty graficznej

HDMI

Karta dźwiękowa

High Definition Audio mit 2 Lautsprechern & 1 Subwoofer – Dolby Home Theater®

Czytnik kart pamięci

Tak

Komunikacja

Wi-fi 802.11 b/g/n

LAN 10/100/1000

Bluetooth 3.0

Interfejsy

USB 2.0

1x RJ-45

Wyjścia słuchawkowo - mikrofonowe s/pdif

Kamera/aparat

Tak

Dodatkowe wyposażenie/funkcjonalność

Partycja recovery

Wydzielona klawiatura numeryczna

Kolor obudowy - czarny

Typ akumulatora

9-celowa Li-on

System operacyjny

Windows 7PL (64bit)

 

Opublikowano

Myślę, że bez lagów to przynajmniej 50-90 FPS będziesz miał na spokojnie ;) 

Opublikowano

Na oko 30-70.

Powyzej 60 bedzie to dobry wynik.

Jezeli chcesz, abym odpowiedzial na Twoj post to napisz @mrMIXKRIPL

Tu nic nie ma, nawet kropki


graphic.png

Opublikowano

Nie warto inwestować w laptopa jeśli chodzi o gry, lepiej kupic komputer stacjonarny. Inna bajka ;) na tym conajmniej 200-400 fpsow

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Opublikowano

Nie warto inwestować w laptopa jeśli chodzi o gry, lepiej kupic komputer stacjonarny. Inna bajka ;) na tym conajmniej 200-400 fpsow

ahahhahahahah 200-400 chyba na tiny i fast 

Opublikowano

Ehh, muszę siebie zacytować, bo już mnie bierze ._.

 

Ty się nie pytaj ile wyciągnie tylko pobierz mc z optifinem i sprawdź na najniższych i na najwyższych. Widząc takie pytanie to tylko ja się zastanawiam, co Ci dopiszą. Np, pytałem się na innym portalu ile na moim sprzęcie, powiedzieli 60fps max, mhm 100% prawdy, na luzie to ja mam 300fpsów. na średnim dystansie. Chcesz to się pytaj dalej, tylko, że 95% odpowiedzi będą błędne i nie trafne.

I najśmieszniejsze jest to, że bawicie się wszyscy w zgadywankę, a tu 3 osoby powiedzą, że  ok 200, a tu 5 osób powie, że ok 50. K***a tyle wróżbitów Maciejów w jednym miejscu to ja jeszcze nie widziałem :v

Opublikowano

Zależy od ustawień Minecrafta.Mody, czy bez modów.Trudno jest to określić.Ale spokojnie będziesz grać bez lagów, może co kilka, kilkanaście minut mała ścinka przy renderowaniu ale lagów nie będzie.FPS to około 50-120, max 150 ale wątpie.

Pamiętaj!


Pisząc do mnie, dodaj


@kuba1300000


na sam początek postu.


W przeciwnym wypadku raczej tego nie przeczytam!

Opublikowano

Nie licz na wiele ponieważ karta graficzna tego laptopa jest słaba po odpowiedniej "optymalizacji" optifine itp. możesz liczyć na te stałe 60 fps'ów.

Opublikowano

Po pierwsze primo:

 

Osoby piszące 200-350 FPS piszą te komentarze na odwal się

 

Po drugie primo:

 

Nie kupuj gotowych komputerów w sklepach !!! Przejrzyj różne fora i poszukaj dobrego, składanego PC.

 

Po trzecie primo ultimo:

 

Ten laptop ma taką słabo specyfikacje, że to szok. Jaka jest jego cena? Przy wyborze tego laptopa sugerowałeś się tym, że ma 8GB Ramu i Procesor i7, który i tak jest przeżytkiem bo jest stary i słaby? xD

 

Jedynie ten ram mogé pochwalic bo ma 8GB i CL9 :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...