Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile będę miał FPS na tym sprzęcie?


PolakPrawilny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podaj pełne specyfikacje...

 

 

Ta karta nie jest do gier nawet. Możesz o luksusach zapomnieć.

Opublikowano

Który lepszy?

 

1#

Płyta główna: Gigabyte GA-MA770T-UD3
Procesor: Dual Core AMD Athlon II X2 250, 3GHz 
Karta graficzna: Nvidia GeForce GT 240 1GB RAM
RAM: 2 GB DDR3
Dysk: Seagate Barracuda 7200, 500 GB
Zasilacz: OCZ ZS 550W
Obudowa: Tracer LABIA TRO-115
Napęd: DVD LG
Dodatkowo: Czytnik kart pamięci w panelu przednim.

 

#2

 

Procesor: Intel® Pentium® CPU G860 3.00GHz(2CPUs),`3.0GHz
Pamieć RAM 4GB
Karta Graficzna: Nvidia GeForce GT 630

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Wydają się równie dobre, ja wybierał bym #2 ze względu na Intel'a chociaż już trochę przestarzałego w tym wypadku :D

Opublikowano

Minecraft nie pracuje tylko na karcie graficznej.

Po obu w/w komputerach nie możesz się spodziewać niczego dobrego, wątpię że będziesz miał 30 FPS na domyślnych ustawieniach.­

Opublikowano

Ja ostatnio zmieniłem z wysokiej jakości, na wysoką wydajność, to ze 120fps skoczyło do 600. 

(Mój komp jest stary 5 lat. dual core, gt 9600, 3 ram)

Opublikowano

Myślę, że na tym drugim sprzęcie z Optifine i zmniejszonymi ustawieniami graficznymi, to nawet od 50 do 90 FP'S możesz mieć. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...