Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

►MiniGames! #3 | Demoralizacja 11 latka :D [16+]


needpvp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


 

Ten film to taki odwet, bo odcinek z BF'a był słaby :P

Pierwsza sprawa to nowe intro. Będzie ono zawsze w filmach typu "Jestem reżyserem kina akcji" - nakręconych kamerką. Mam nadzieję że się podoba - mi tak :D 

 

A co do tego filmu:

Jeden z widzów pisał do mnie prywatne wiadomości że chciałby ze mną zagrać...

Tak się składa że prowadzę "Zagrajmy Razem!" więc nie mam przeciwwskazań.

Kiedy zapytałem o wiek - napisał też że ma 11 lat.

Myślę sobie Dlaczego by nie? Może być śmiesznie...

No i tak się zaczęło :D

 

Przed oglądaniem aby wzmocnić efekt proponuję wstrzyknąć sobie tak jak nasz gość - maichłanę.

 

Udział brali:

 

Bubsoon TV

Shadows (Krzyś)

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Odcinek taki sobie oprócz tego że głos tego dziecka mnie denerwuje/wpienia i tym podobnym, a wasze przekleństwa drażnią moje bębenki do maksimum.

Ograniczcie przekleństwa do 0. Jak przeklinacie to myślicie że jacyś lepsi jesteście? Czy co?

Opublikowano

@Mariko-tsukasa jesteś opóźniony? :D Ja nie przeklnąłem chyba na żadnym filmie. 

A pierdziele/cholera lub tzw "beszty" do innych osób raczej są wyrazami lekko wulgarnymi :) 

Zanim coś napiszesz to zastanów się 2 razy i oglądnij resztę filmów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...