Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Plugin na poinformowanie, że serwer się poprawnie uruchomił.


Chcecie moje pluginy? LEPSZE!  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcecie Moje Pluginy?

  2. 2. Jeśli Tak Skomplikowane?

  3. 3. Podoba się?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wytłumacz mi proszę po co komuś plugin, który pokazuje, że plugin (wraz z serwerem) się uruchomił? Przecież każdy plugin takie coś w sobie posiada - dwa eventy onDisable, onEnable :D

Kodzik:

package me.krysti.pierwszy;

import java.util.logging.Logger;
import org.bukkit.plugin.PluginDescriptionFile;
import org.bukkit.plugin.java.JavaPlugin;

public class Mein extends JavaPlugin
{
  public final Logger logger = Logger.getLogger("Minecraft");
  public static Mein plugin;

  public void onDisable()
  {
    PluginDescriptionFile pdf = getDescription();
    this.logger.info(pdf.getName() + " Serwer Zostal Wylaczony !");
  }

  public void onEnable()
  {
    PluginDescriptionFile pdf = getDescription();
    this.logger.info(pdf.getName() + " Serwer Zostal Wlaczony !");
  }
}

i poco pdf !?

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Opublikowano

@knugi Sam nie wiem ;) Ale tak jak pisałem ten plugin ma kilka lat i to mój 1 plugin :)

a jak tam autorski silnik do minicrafta? :D

Widzę że umiejętności to można tylko pozazdrościć, potrafisz nawet napisać plugin który się włącza.

 

Szkoda że @Karolina_666 już nie ma :D Taka okazja!

 

PS: tak się nie pobiera loggera w bukkcie:

public final Logger logger = Logger.getLogger("Minecraft");
A sam plugin bezsensu, szczególnie że nawet nie robi tego co w opisie, bo może pokazać że się poprawnie uruchomiło, nawet jak server wywali 2000 errorów na starcie :D

1438614356923701010629.png

 

Opublikowano

@TheMolkaPL A po co przeklinasz? I kto mi zabroni udostępnić? Regulaminu nie łamie :)

 

Regulamin nie łamie, ale to juz pokazuje poziom Twojej glupoty, nie wiem czym chciales sie tutaj wykazać.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

@krysti500 Taki plugin , to kazdy umie napisać, nawet bez umiejętności. Nawet tego nie udostępniaj bo nikomu się nie przyda po co ?!. Można zrobić taki skrypt na 5 linijek :P.

Pomogłem ? Licze na lajka ;x

Opublikowano

@xFreezQ1337 poprawka *2 linijki:

 

on script load:

send "Serwer uruchomil sie poprawnie" to console :D

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Opublikowano

Regulamin nie łamie, ale to juz pokazuje poziom Twojej glupoty, nie wiem czym chciales sie tutaj wykazać.

eniu, dałbys sie wykazac koledze ;/ Pokazuj swoj poziom i udowodnij, ze jestes lepszy ;p

"Największym szczęściem jest określić

wroga, przygotować wszystko, zemścić się, a

potem pójść spać." ~Josif Dżugaszwili

Opublikowano

@TheMajster

 

Aktualnie to Ty masz 13 lat , pozdrawiam :*

 

 

Jestes zalosny , totalnie probujesz mnie wciagnac w twoja debilna dyskusje , to jest moj ostatni post jakikolwiek do Ciebie bo na skejpie pokazales swoj poziom 10 latka , oplules prawie 40 razy monitor przy tym spociles sie przy pisaniu i wyzywaniu mnie , pozdrawiam ;*

 

 

@Edit

 

Przyokazji ja moge byc nawet w podstawowce lecz wciaz nie dorastasz mi nawet do piet 

 

 

@Edit 2

 

http://prntscr.com/5ga9ci , TAKI DEVELOPER.PL , podszyfanie sie pod moje pluginy , gratuluje debilizmu i wypierdalaj bo do cebulandi sie spoznisz .

 

@Edit3

http://www.mpcforum.pl/topic/1255011-hit-autorski-silnik-fekkit/

 

JAK TAM TWOJ AUTORSKI SILNIK ! 

HAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAH

Opublikowano

@TheMajster

 

Aktualnie to Ty masz 13 lat , pozdrawiam :*

 

 

Jestes zalosny , totalnie probujesz mnie wciagnac w twoja debilna dyskusje , to jest moj ostatni post jakikolwiek do Ciebie bo na skejpie pokazales swoj poziom 10 latka , oplules prawie 40 razy monitor przy tym spociles sie przy pisaniu i wyzywaniu mnie , pozdrawiam ;*

 

 

@Edit

 

Przyokazji ja moge byc nawet w podstawowce lecz wciaz nie dorastasz mi nawet do piet 

 

 

@Edit 2

 

http://prntscr.com/5ga9ci , TAKI DEVELOPER.PL , podszyfanie sie pod moje pluginy , gratuluje debilizmu i wypierdalaj bo do cebulandi sie spoznisz .

 

hahaha, no ciekawe. Jak mam 13 lat to powinienem zaczynać gimnazjum, a skonczylem prawie 3 lata temu, ale okey, jak tak uważasz to wiedz że jesteś w błędzie :*

 

@Edit

 

Skejpie? 

Moim zdaniem słowo "skype" sie nie odmienia, ale jak kto woli :)

"wypierdalaj bo do cebulandi sie spoznisz"  w tym pokazałeś swój wiek :*

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...