Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ]Lavestia! Twój Nowy Świat Metin2! Start 12.12.2014!


AnonimowyUser

Podoba Się Serwer?  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba Się Serwer?

    • Jasne!
      6
    • Nie Zbyt ponieważ Prezentacja nie jest uzupełniona
      1
    • Wcale
      4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

6pakgj.png

ve0ric.png

 

strona_glowna.png


http://lavestia.tk/

ts3.png


W Budowie

klient_serwera.png


http://lavestia.tk/download.php

ogolneinfo.png

 

Kilka słów co do samego serwera.
Chciałem osiągnąć coś na zasadzie: Trudne z Łatwym.
Lecz pomijając stare stereotypy, bo to już nie te czasy gdzie trzeba spędzić sporo czasu żeby np mieć Konia Bojowego.
Dlatego starałem się to połączyć, myślę że w jakimś stopniu się to udało.

 

typ_serwera.png

Typ serwera oceniam na średni Hard.

Nie jest bardzo trudno ale nie jest też łatwo. Trzeba będzie trochę pograć aby coś osiągnąć.
Nie chciałem też popełnić drugi raz takiego samego błędu że wszystko się szybko zdobywa i gra kończy się w przeciągu gry bez rywalizacji.
Dlatego na serwerze są rozmieszczone 5 CH aby zwiększyć rywalizację miedzy wami. O lagi nie musice się bać bo serwer jest zoptymalizowany pod względem plików.

 

max_poziom.png

Maksymalny Poziom na serwerze to: 200

 

exp_drop_yang.png

Exp na serwerze to: ~300%

Drop na serwerze to: ~200%

Yang na serwerze to: ~100%

 

bonusy.png

bonusy1.png

 

nastart.png

 

eq_na_start1.png

 

najwaz.png

 

hand.pnginstr.pngbron.pngzbroja.png

expowiska.pngprzyl.pngzatoka.pnggory.pngzbocze.pngnagi.png

 

dungi.pngbaro.pngsmok.pngdc.pngmino.pngbramy.pngww.pngognista.pnglodowy.png

jNNg83s.png

 

04951049295788364250.jpg

 

PS. Start Serwera 15.12.2014 około godziny 19!

(Przepraszamy za problemy.)

Forum Oraz Logowanie będzie dostępne przy starcie serwera!

Pierwsze 100 Zarejestrowanych Osób Dostanie Pierścień Doświadczenia na 24h (Możliwość Zdejmowania)

Więcej informacji na stronie serwera oraz w grze! jest tego wiele wiele więcej!

( Prowadzimy Rekrutacje Na [GM] GG:43697305 )

Opublikowano

Padnie po 6 dniach.

 

 

padnie po 7 dniach

 

Szczerze wasze wypowiedzi co do serwera są zbędnymi nabijanymi postami w temacie to co jest na prezentacji to nie wszystko więc proszę nie oceniać książki po okładcę.

Opublikowano

Serwer administracji Xantis.pl / Neavia.pl

 

Nie polecam na dodatek kradziona prezka ;]

Nie jesteśmy administracją Xantis / Neavia

wybacz lecz prezentacje robił grafik a nie wiem czy tego nie było

Opublikowano

Szczerze wasze wypowiedzi co do serwera są zbędnymi nabijanymi postami w temacie to co jest na prezentacji to nie wszystko więc proszę nie oceniać książki po okładcę.

Zamknij się.

Opublikowano

Serwer administracji Xantis.pl / Neavia.pl

 

Nie polecam na dodatek kradziona prezka ;]

 

 

Prezentacja jest udostepniona na MPCforum przez Jemilo, tak dla sprostowania.

Opublikowano

Nie jesteśmy administracją Xantis / Neavia

wybacz lecz prezentacje robił grafik a nie wiem czy tego nie było

Prezentacja była udostępniana na forum te ramki itp. możliwe że to na samej górze zrobił wasz grafik :D 

PS: Z prezentacji nie dowiedziałem się zbyt wiele ale życzę wam powodzenia w utrzymaniu serwera jak i największej ilości graczy ja osobiście nie polecam i nie zagram :/ 

Opublikowano

Nieco uboga ta prezentacja.. macie zamiar ją uzupełnić? Lecz z góry widać, że serwer zrobiony na odpieprz, co wy macie tu nowego? NIC. Są setki takich gówienek jak to, niestety...

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

Kradziona prezentacja: Raport...

Użyłeś moich edytowanych belek..

Tabela bonusów ss także moja :>

Eq na start także moje.

 

Link do prezentacji:

http://www.mpcforum.pl/topic/1281601-amerion-dedyk-medium/page-43?hl=%2Bamerion#entry11307909

xcf..

zl1jpg_whssqpe.jpg

 

w tej sprawie skontaktuje sie z grafikiem bo widocznie zgapił wszystko.

dziękuje za informacje i z czasem zrobie z wlasna grafika prezentacje.

Nieco uboga ta prezentacja.. macie zamiar ją uzupełnić? Lecz z góry widać, że serwer zrobiony na odpieprz, co wy macie tu nowego? NIC. Są setki takich gówienek jak to, niestety...

 

Prezentacja będzie zmieniona grafik już został wykluczony z naszej drużyny. proszę o cierpliwość napewno to naprawimy.

Nie stać was na domene .pl , nie stać was na własną stronę , a na ip.board was stać na prawdę dziwne rzeczy xD

 

Bardzo ubogi serwer widząc po prezentacji i co za tym idzie słaba maszyna

Domena będzie zmieniona ponieważ na hostingu z wykupiona domena sa problemy i strona pod dns nie dziala.

Maszyna nie jest słaba w parametrach 32 GB ram Intel i7 etc... zapewniam że wszystko naprawie co do prezentacji, domeny oraz strony internetowej.

Widze że grafik jest bardzo słaby kradnac czyjes prace także na dzień dzisiejszy rozwiązuje z nim umowe.

PS. Domena tk została założona ze względu by adres strony nie był na IP czyli np. 127.0.0.0

Opublikowano

Poprawie prezentacje wkrótce oraz wstawie więcej hostów pobierania.

Tymczasem muszę odpocząć gdyż zajmuję się pisaniem questa, robieniem grafiki (jako takiej) oraz muszę wprowadzić ostatnią rzecz na serwer i dokończyć prezentacje na koniec.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...