Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Świąteczna radość...


Daffodil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zerwij z nią, po co masz na nią kasę wydawać. Wiesz ile za to byś dostał?

 

@NieChcęWarna :P

 

kup jej (Prawdziwy brony się ucieszyłby)

 

MLP44GM.png

MindlessCanineHanumanmonkey-max-1mb.gif

Opublikowano

Ja osobiście kupiłem dużego miśka, perfumy, bieliznę, srebrną bransoletkę i to wszystko wpakowałem do pudełka na prezenty i wypchałem cukierkami i innymi pierdółkami :) ogólnie było widać że się cieszy :)

ZBIERAM PLUSY +

Opublikowano

Oto moje propozycje:

-fifa 15 + coinsy na neymara bo strzelił dzisiaj

-skiny w lolu ( polecam nieskrępowanego alistara )

-karta graficzna r9 270

-szynszyl + klatka, smycz

-golarka + krem po goleniu

-krem na trądzik

-wibrator

-ławeczka z regulowym oparciem i siedziskiem + 2 gryfy

-zestaw noży kuchennych

-maczeta

-motorower Romet

-narty

-czerwona maska od golfa 4

-kosiarka spalinowa

-20kg szynki

-paralizator

-100 cegieł

-Zapas baterii do kalkulatora

-Tona węgla

-płyta z piaskowca

-pościel od cygana na promocji

 

 

Coś czuję, że trafiłem w jej gust. Nie dziękuj.

Przepraszam bardzo, ale za co dostałem warna? Dodałem bardzo wiele propozycji, żadnych wulgaryzmów, obraźliwych treści a post jest zgodny z tematem. 

 

@offtop żeby nie było kolejnego warna dodam że Xbox 360 też można kupić.

4008f620557c76b9gen.jpg
Opublikowano

 

Przepraszam bardzo, ale za co dostałem warna? Dodałem bardzo wiele propozycji, żadnych wulgaryzmów, obraźliwych treści a post jest zgodny z tematem.

Jak można dać dziewczynie takie rzeczy które wymieniłeś, dziwię się że nie dostałeś bana.

 

 

 

przecież wiadomo, że to dla beki napisał ;/

To może warna też dla beki dostał.

Opublikowano

przecież wiadomo, że to dla beki napisał ;/

Niby czemu dla beki ?

"-szynszyl + klatka, smycz" - to jest bardzo dobry pomysł, jak się interesuje takimi zwierzętami.

Skiny do lola - jak gra to czemu nie ?

Cegły - przydadzą się

Wibrator - Bardziej

 

AntyWarn

OZnajmnij, że jesteś w ciązy, ucieszy sie.

Antywarn 2.

Zapros ją do restrauracji i tam jej daj jakis drobny prezent, np. skina do cs go.

Antywarn 3.

Kup jej piercionek truskawkowy.

Antywarn 4.

Wyjedz z nią w góry, do jakiegoś spa.

Pozdrawiam

Opublikowano

góry, spa, restauracja, biżuteria ale ku*wa cegły czy 20kg szynki to raczej na poważnie tego nie pisał -,-

Opublikowano


-maczeta
-czerwona maska od golfa 4
-kosiarka spalinowa
-20kg szynki
-paralizator
-100 cegieł
-Zapas baterii do kalkulatora
-Tona węgla
-płyta z piaskowca
 

 

Co to ma być ? to wygląda na trolla

Opublikowano

No to dostał za trollowanie warna, proste, więc kto ma ból dupy, ten ma bo na pewno nie ja, ja jestem za warnem i się mu nie dziwie.

 

Także polecam ci w takim przypadku:

13829034062835426515.jpg

Opublikowano

Dziękuje autorowi za zachowanie poczucia humoru :)    Dałbym kilka łapek ale limit ;c

 

A pan Linaxis się spina tak jakbym obraził jego mamusie :D

4008f620557c76b9gen.jpg
Opublikowano

Nie, ale panie wyluzuj trochę, bo faktycznie ową maść na ból pupy jest chyba przeznaczona dla pana dolegliwości. Temat do zamknięcia !!!!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...