Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2.sg pytania do wyższych poziomów postaci.


HotFile

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Od paru miesięcy gram na metin2.sg. Do tej pory expiłem tylko i wyłącznie podczas eventów np. dropiąc szkaty blasku itp. Od świąt pragnę jednak rozwinąć postać do ~90 lvla i stąd nasuwa mi się kilka pytań odnośnie nowych map, opłacalności expa, zarobku i bonusów tamże.Po pierwsze naczytałem się sporo, na słabo rozwiniętym forum .sg, że (grota z PL) jest na .sg mało opłacalna po wejściu nowych map, czy to prawda i dlaczego? Chciałem nabyć eq na diabły z absami na strzały itp i rozpocząć od tego miejsca ale nie jestem też pewny czy działają tam te same odporności i bonusy silny przeciwko jak na metinie od GF? Widziałem pojedyncze posty, że niby działają tam tylko bony na ludzi itp, jednak nic konkretnego nie mogłem z tego wywnioskować bo ich forum jest w naprawde marnym stanie nie wspominając o tragicznym wiki. Po drugie chciałbym dowiedzieć się czy bonusy typu diabły i wszelkie absy na strzaly i uniki opłaca się w ogóle kupować, czy może nie przydadzą się one w dalszej grze na nowych mapkach i używalne są jedynie w grocie? Jeśli nie to jakie bony są najbardziej przydatne na nowych lokacjach i w co warto inwestować? Bardzo dziękuje za wszelkie porady i sugestie, proszę o wypowiadanie się ludzi którzy są pewni tego co piszą. :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

do 90 lvl polecam golemy w grocie, a potem to już wszystko zależy od ciebi :)

bonusy na tych 4 nowych mapach powinny być takei same jak na gf, w grocie na ludzików działa vs ludziom.

Pytaj  ludzi w grze powinni lepiej się orientować niż ja, przez rok się troche pozapominało xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...