Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Opłacało się za 100zł ?


Michios

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kupiłem kompa od kumpla za 100zł , myśle że w ch*j zarobiłem xD

 

-MSI 760GM-P23

http://www.ceneo.pl/13466960

 

-GoodRam DDR3 4GB PC3-10600

http://www.ceneo.pl/27263538

 

-Dysk Seagate Barracuda 3.5'', 500GB, SATA III,

http://www.morele.net/dysk-seagate-dysk-seagate-barracuda-3-5-500gb-sata-iii-7200rpm-16mb-ncq-st500dm002-407545/

 

-AMD Athlon II X3 460 (3x3,4 teraz kręcony na 3,7 bo orginalne chłodzenie)

http://www.skapiec.pl/site/cat/1/comp/2490812

 

Jakaś nagrywarka na SATA

Zasilacz 400 jakiś firmowy.

 

Co myślicie ? Dokupić jakieś porządne chłodzenie i jakiegoś gtx'a ?

 

 

sygna.png

Opublikowano

Wyliczyłem cześci i wyszło około 550.. ziomek jakiś mi też tyle oferował.Poczekam do świąt i chyba kupie mu jakiegoś gtx,zmienie zasilacz na mocniejszy i dopierdole kolejne 4Gb ramu ;p

 

 

sygna.png

Opublikowano

Ale za sumę 550zł wątpie że złoże coś lepszego niż to

ale ja ci napisalem co mozesz zlozyc za taka cene, porownaj sobie tego athlona do nawet i5 2300

­

Opublikowano

No tak a reszta podezespołów ? ram,zasilacz. Jakbym sprzedawał to wszystko oprócz dysku

 

 

sygna.png

Opublikowano

zasilacz to nie problem kupic do 100zl nawet na gwarancji dobrej firmy

ramy 1333 lepiej wymienic na 1600 jak jestemy w temacie i5

dysk zostaw

kosz plyty h61 to wydatek jakis 70zl

lepiej dolozyc te kilka groszy niz zyc z tym co sie ma, skoro za niewiele wiecej mozna wiec znacznie lepiej

zreszta, jaką tutaj karte chciales wciskac?

­

Opublikowano

Jakąś gtx 550,650 ?A wymiana procka na jakiegos fx lub phenoma ? Wymiana zasilacza  i założeniu porządnego chłodzenia ?

 

 

sygna.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...