Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam graczy na 20 expa ! zagraniczny ! 400+online


Xearth

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam nie jestem adminem tego serwa ale graczem od poewnego czasu gramy tutaj w 5 osob  :) jest to zagraniczny serwer osob online przekracza 400 osob. Serwer lubiacych stawiac afka na nocki itp ! duzo eventow od administracji ! 

 

male info - 

In this post you find a little description of DivinityMU Taro Server! 

Server Name: DivinityMU Taro
Server EXP : 20x
Server Drop: 40%
Server Vers: Season 8 EP1.
Fresh Start: 11 July 2014.

DivinityMU Taro Specials: 

+ Full Season 8 Original Items and Events without lame skins or patches
+ Coins System. (You can gain from:Grand Reset,Vote,Blood Castle,Devil Square,Illusion Temple,Chaos Castle,Selupan,Medusa,Gorgon Event,White Wizard etc.)
+ NO crashes,downtime and lag (Didicated host 1000 MB/s), all reported bugs in past fixed.
+ DDOS Protection.
+ MU Helper.
+ Guild/Player Reputation System.
+ Balanced PvP.
+ Party Boost system.
+ Special Events like Lottery,Archer,Delgardo,etc.
+ X Shop.
+ PowerUP Shop.
+ Party XP Boost UP! (40% for perfect party)
+ Full Master Skill
+ We don't sell anything for break the game balance!

More info about server settings can be found on our forums.

Community since 2007 without downtime.

If you dare to join us, these are the links:

Register URL : http://taro.divinity.ro/register.html 
Download URL : http://taro.divinity.ro/download.html 

Thank you for your time!

 

 

 

Gildia - DetoX - nick - Dziobek !

 

pisac privia pomoge ! 

Opublikowano

Kurdę odstrasza mnie ten 8season.. Mam pytanie co do Summonera, jest zbugowany pod pvp? bo na niektórych servach to mnie wku***ało i to ostro jak Suma nie można było prawie w ogóle zabić.. A i jeszcze jedno jaka waluta na servie? :P Wygląda bardzo zachęcająco ;P chyba zagram :P

Opublikowano

waluta na serwie co gold coinsy mozna je kupic lub zdobywac za eventy :)  i sprzedajemy itemy w store  , otwieramy sklep np za 100 zen = 100 gold coins , wpisujesz komende /coinstore , wywala Cie z serwa ale postac jest i sprzedaje ci itemki za GC :) co do sumki to raczej jest ok :) ja gram SM ziomek rf bk i elfem i dlem wiec nie mamy sumki ale wyglada na to e jest juz spoko :) balans fajny eventy ciagle :) ale serwer ostrzegam dla afkeowiczow :P 

Opublikowano

W przyszłym tyg chyba zagram ;P Bo server z*********e się zapowiada, jbc. napiszę Ci na PW jaki mam nick itd.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...