Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Konkurs] Zimowa przygoda w dziale Need For Speed World!


TheVolume

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

381571417897977291096.png


Witam!


Event został zorganizowany z okazji otwarcia kolejnego subforum w dziale NFSW - "Malowania aut".


Motywem przewodnim pierwszej kategorii rywalizacji będzie zima :)


W drugiej części konkursu, uczestnicy zdadzą się na szczęście i wezmą udział w losowaniu!


Zanim jednak postaracie się o wygraną - dokładnie zapoznajcie się z regulaminem.


 


Przy loterii zastosowany został system warunków.


Oznacza to, że pula nagród jest zależna od ilości uczestników - szczegółowy opis znajduje się w dalszej części tematu.


 


To jeszcze nie wszystko!


Elf Świętego Mikołaja jest dobrym przyjacielem opiekuna działu i zaproponował nam dodatkowe wynagrodzenia!


 


Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie.


Każdy bez wyjątku ma szansę zdobycia podium.


719121417897977291096.png


W tym temacie publikujemy tylko gotowe prace.


Praca nie może odbiegać od narzuconego tematu.


W konkursie udział wezmą tylko zatwierdzone prace.


Malowania prezentujemy za pomocą zrzutów ekranu.


Zabrania się przywłaszczania sobie cudzych malowań.


Zgłoszenia będą zatwierdzane do dnia 22 grudnia 2014r.


Opis malowania musi składać się z co najmniej dwóch zdań.


Wątek ten nie służy do dyskusji! Pytania możecie zadawać tutaj.


Jeden użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę do danej konkurencji.


Jeden użytkownik może wziąć udział w dwóch kategoriach konkursowych.


Wymagane jest przysłanie 5 zrzutów ekranu (po jednym z każdej strony auta + widok z góry).


Malowania przedstawione na autach nie mogą zawierać treści niewłaściwych (sprzecznych z Regulaminem Forum).


 


515711417904579291096.png



Zadaniem startujących jest wykonanie malowania na dowolnym aucie wykorzystując motyw zimy.


Dodatkowo trzeba opisać swoją pracę (w co najmniej 2 zdaniach).


Uczestnicy automatycznie biorą udział w dwóch podkategoriach (malowanie i tekst).


375191417897977291096.png


(Malowanie)


1 st - 9-AwardImgMaster-1361138078.png + 47-AwardImgMaster-1419113543.png


2 nd - 7-AwardImgMaster-1361137781.png + 47-AwardImgMaster-1419113543.png


3 rd - (-10%) z paska ostrzeżeń + 47-AwardImgMaster-1419113543.png


 


(Tekst)


1 st - 9-AwardImgMaster-1361138078.png + 47-AwardImgMaster-1419113543.png


2 nd - 7-AwardImgMaster-1361137781.png + 47-AwardImgMaster-1419113543.png


3 rd - (-10%) z paska ostrzeżeń + 47-AwardImgMaster-1419113543.png



141641417904579291096.png



Jest to losowanie, ale nie każdy przypadkowy użytkownik weźmie w nim udział!


 


Aby zostać dopuszczonym do loterii - należy:


przesłać zrzuty ekranu najpiękniejszego "rumaka ze swojej stajni"


lub


opisać - jak wyglądałoby Twoje wymarzone malowanie i na jakim aucie byś je umieścił (nie musi być to opis auta z gry).


 


Tak jak wcześniej podkreśliłem - są dwie możliwości wzięcia udziału w losowaniu (przysłanie SS'ów lub opisu).


375191417897977291096.png


Tutaj do puli wygranej wchodzi zestaw nagród zależny od liczby zgłoszeń.


Pisząc "zależny od liczby zgłoszeń" mam na myśli zastosowanie wspomnianych wcześniej warunków:


 


1) Losowanie odbędzie się - jeśli przysłanych zostanie co najmniej 15 zgłoszeń.


2) Jeśli przysłanych zostanie więcej niż 20 zgłoszeń - pula nagród zostanie powiększona o:


30 like (x2) i 47-AwardImgMaster-1419113543.png (x1).


3) Jeśli przysłanych zostanie więcej niż 25 zgłoszeń - pula nagród zostanie powiększona o:


-15% z paska ostrzeżeń (x2), 30 like (x2) i 47-AwardImgMaster-1419113543.png (x1).


4) Jeśli przysłanych zostanie więcej niż 30 zgłoszeń - pula nagród zostanie powiększona o:


7-AwardImgMaster-1361137781.png (x1), -15% z paska ostrzeżeń (x2), 30 like (x2) i 47-AwardImgMaster-1419113543.png (x2).


 


Podstawowy zestaw nagród:


Wyzerowanie paska ostrzeżeń (x1)


-10% z paska ostrzeżeń (x3)


-5% z paska ostrzeżeń (x4)


60 like (x1)


15 like (x3)


10 like (x4)



597641417897977291096.png


@TheVolume


@SsKoRpIoN


@1373230489-U611928.pngLissandra.


@554461402688252517908.png Norczan


@Flinn


 


 


Zgody na przeprowadzenie konkursu udzielił:


@Antix


HB5fLf7.png

Opublikowano

Kat 2 :C

 

Moim wymarzonym malowaniem jest Fiat 126p cały pomalowany na "ruszoffo" xD

Oprócz tego neony i taka grafika z kotem ;-;

 

Zaakceptowano.

// TheVolume

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Kat 2 Opis:

 

Hej! Moim wymarzonym autem jest Audi RS6 Avant C7 (już w tym momencie), spytacie dlaczego własnie to super auto? Odpowiedź jest prosta składająca się z paru członów:

 

- bo to jest Audi,

- ma niesamowity wygląd,

- silnik wraz z dobrym układem wydechowym warczą jak szalone :O.

 

Teraz chwila o malowaniu, wybrałbym czerwone bo niby było by najszybsze. W sumie bez tego i tak jest piekielnie szybkie! W takim wypadku wybrałbym kolor pomarańczowy, z dodatkami z carbonu. Tymi dodatkami z włókna węglowego były by dyfuzory w zderzakach i lustereczka. Dodatkowo na przednich drzwiach kierowcy i pasażera numer "122" taki sam jak mają chłopacy z grupy "86 Drift Team".

 

Pozdrawiam, Kubek122.

 

Zaakceptowano.

// TheVolume

Opublikowano

Kat 2 

 

Moim Wymarzonym malowaniem jest bmw e38 pomalowana na czarno-biały z czerwonymi neonami

 

Praca nie spełnia kryteriów zawartych w regulaminie.

Brak akceptacji.

// TheVolume

MLhIXmj.gif

Opublikowano

Kat. 2

 

Moim wymarzonym malowaniem jest bmw e46 pomalowany na biało-czarny mat z motywem biegnącego wilka na bokach.

 

Wilk ?

 

Dlatego że jest moim ulubionym zwierzęciem, dlatego chciał bym go umieścić  na swoim aucie 

 

Zaakceptowano.

// TheVolume

Opublikowano

Kat 2 OPIS:

 

Moim marzeniem jest Audi R8 LMS Ultra. Dlaczegóż wybrałem owe auto?

 

Mam z nim wspomnienia (to była pierwsza marka, za którą wsiadłem),

Wygląda świetnie,

Ekstra silnik (mrrr).

 

Co do malowania: Wybrałbym kolory: niebieski i czerwony z racji, iż są jednymi z moich ulubionych. Wykorzystałbym włókno węglowe do dodatków.

Na drzwiach napis "Z drogi sledzie", a z drugiej strony "bo 'krul' jedzie!".

 

Zaakceptowano.

// TheVolume

 

sygnatura.png

Opublikowano

 

Kat. 2

Moim wymażonym malowaniem byłby po prostu śnieżno biały metalic na samochodzie mazda rx8 (ta po liftingu z 2009).

Czarne matowe felgi BBS, nity dookoła maski i drzwi, oraz skromny parapecik.

Nie zapominając również o rejestracji "śnieżynka" ^^

 

post-1037694-0-52418500-1417962681_thumb.jpg

 

Zaakceptowano.

// TheVolume

wagner.jpg

MPC Racing team | MPC Champion | Blue member

Opublikowano

Elu. Stworzyłem swój własny samochodzik na święta (aktualnie widze, że jestem 1szy więc jakaś promocja albo wieksza szansa na wygraną c:? ).

 

post-1026160-0-79993400-1417965468.png

post-1026160-0-10943900-1417965475.png

post-1026160-0-51499000-1417965479.png

post-1026160-0-33971300-1417965483.png

post-1026160-0-41810700-1417965486.png

 Na masce mojego pięknego samochodziku znajduje się Mikołaj trzymający gwiazdeczkę i worek z prezentami dla niegrzecznych dzieci (zgadnijcie, cóż tam może się znajdować? [pewnie bobki albo jakieś kupki po pieskach]) na niebieskim tle. Prócz owego mikołaja nie znajduje się nic więcej, ponieważ cały projekt zajął mi 30/31 miejsc.

 

Z góry przepraszam za takie ciut marne zdjęcia, ale robiłem je w sklepie z naklejkami, aby nie pozbywać się mojego malowania, zrobiłem wymagane 5 pozycji, lecz niektóre mogą być troche inaczej zrobione, gdyż nie chciałem aby zasłaniał go HUD (pacz 4 obrazek, lewy dolny róg). Mam nadzieję, że się spodobało i nie będzie dużej konkurencji.

 

Zaakceptowano.

// TheVolume

Opublikowano

Kategoria II

 

Heeej, moim wymarzonym malowaniem samochodu jest BMW Zagato Coupe pomalowany na piekielny czerwony. Do tego wszystkiego po jednej ze stron dodałbym jakiś złowrogi napis "My pacany..." a po drugiej "szybko gnamy".

 

Zaakceptowano.

// TheVolume

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Kat 2 

Moim wymarzonym malowaniem  auta  jest Audi A4 z neonowymi oponami oraz kolorowymi światłami , kolor auta czerwono niebieski , podkład auta na dole "Fiolet / czarny" bądź zmieszany razem.

 

Praca nie spełnia kryteriów zawartych w regulaminie.

Brak akceptacji.

// TheVolume

i1sWQY0.jpg

Opublikowano

kat.1

 

 

762281417978404174608.jpeg255021417978404174608.jpeg963071417978404174608.jpeg221841417978404174608.jpeg651181417978404174608.jpeg

 

 

Na tylnej części miało być coś co przypominało by lawinę śnieżna lecz jak większość malowań nie wyszło.

Na masce lub drzwiach miał być Yeti ale nie mam żadnej naklejki która by go przypominała.

 

 

kat.2

 

 

1396953593-U174608.jpg

 

 

Zaakceptowano.

// TheVolume

860331433165800174608.png

Opublikowano

Proszę uważnie czytać regulamin!

Opis malowania musi składać się z co najmniej dwóch zdań.

 

Zacytowany wyżej punkt dotyczy zarówno kategorii pierwszej, jak i drugiej.

Użytkownicy, których prace nie zostały zaakceptowane, mogą edytować swoje zgłoszenia i zaczekać na ich ponowne rozpatrzenie.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Kategoria II

 

Witam. Moim wymarzonym malowaniem auta jest zwyczajna Mazda RX-7.

Samochód byłby koloru zielonego z czerwonymi płomieniami, do tego piękne alusy i masa świecących dodatków.

Na dole karoserii napis KRULU :D

Przypomina mi to czasy pierwszych NFS <3

 

Zaakceptowano.

// TheVolume

3183514217139531243468.png
Opublikowano

141641417904579291096.png


Moim wymarzonym z marzeń autem by była Audica R8. Cała taka matowo-niebieska. Na masce oczywiście dwa wielkie dzwony.


Na lewych i prawych drzwiach dwa wory, pełne prezentów. Na górze auta, renifery, żeby fruwał.


Z tył oczywiście sanie. Od dołu czerwone neony, felgi wywalone i szybcy przyciemnione.


 


Zaakceptowano.


// TheVolume


giphy.gif

Opublikowano

141641417904579291096.png

Moim wymarzonym autem jest Nissan Skyline GT-R, o Czarnym, białym i różowym kolorze, razem zmieszane na jednym aucie wyglądają jakby namalowane przez malarza. Dodatkowo lekko obniżony oraz nałożony na niego body kit, felgi 21 calowe o kolorze czarnym, czy też przyciemnione szyby, sprawiają że auto bardziej agresywniej wygląda w takich kolorach. To malowanie sprawi że auto wygląda profesjonalniej na ulicach oraz przyciągnie uwagę najlepszych kierowców świata !

 

Zaakceptowano.

// TheVolume


 

Opublikowano

Kategoria dwa.

 

Moim wymarzonym samochodem jest Rolls Royce Phantom. Całe białe + srebrne felgi. Do tego przyciemniane szyby.

Na masce i na bokach auta jakieś słowa po angielsku, których i tak nikt nie rozumie, ale fajnie brzmią :v

 

Zaakceptowano.

// TheVolume

tenor.gif

 

Opublikowano

Moim wymarzonym samochodem jest Dodge viper.Jest szybki i i schludnie wygląda. <3

 

Brak akceptacji.

Ten opis nawet nie nawiązuje do malowania.

// TheVolume

smite-SkoczekPL , Drejk

Combat Arms-Baxiu11

 

2i03s51.png

Opublikowano

Kategoria II

 

Moim ulubionym autem jest Mercedes-Benz CLA 200 AMG. Wyobrażam sobie go w kolorze białym (dostępnym w standardzie) z domalowanymi znaczkami Kyokushin po lewej i prawej stronie 2006914182182411286964.png  przy drzwiach.

 

 

Na masce umieściłbym logo Kyokushin. 1299414182182411286964.png

 

Zaakceptowano.

// TheVolume

Opublikowano

Kat 2

 

Wymarzonym autkiem byłby Ford Mustang K-code 289 z 63-66 roku. Pomalowałbym go ciemnym czerwonym lakierem z czarnymi rajdowymi paskami przechodzącymi wzdłuż przez całe auto ;3

 

Zaakceptowano.

// TheVolume

4008f620557c76b9gen.jpg
Opublikowano

Kategoria 2 .

Mazda RX-8, o kolorze ciemny szary, ale chrom czarny.

Felgi oczywiście BBS, na drzwiach pięści.

Na dole karoserii napis ShaU po drugiej Miszczu :)

 

Zaakceptowano.

// TheVolume

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Kategoria II

 

BMW E21 ciemno brązowo czarne

 

na lewym i prawym boku taki o to wzór: 

 

9747714183086541049127.png

 

Gdzie oko znajdowało by się na błotniku, kolory symbolizują eMkę

 

Zaakceptowano.

// TheVolume

Opublikowano

Kategoria 2

Moim wymarzonym malowaniem jest  mazda mx8 .Cała niebiesko czarna z wilkiem na boku <3

Oczywiście musi posiadać niebieskie neony ;3

 

 

Zaakceptowano.

// TheVolume

ahri.png

Sygna by Nyshix

Opublikowano

Kategoria II

 

Moim wymarzonym autem jest Mazda RX-7 . Kolor samochodu czarny z elementami czerwonego no i oczywiście czerwone neony. Podwozie,lusterka oraz spoiler z włókna węglowego. Obniżone zawieszenie, alufelgi, ksenowe reflektory.

 

Zaakceptowano.

// TheVolume

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...