Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co się porobiło z tą grą 0-o


Nyshix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie wróciłem do lola po miesięcznej przerwie i grałem na smurfie z gold 1 i promo do platyny.... po losestreaku około 20 gierjestem w gold 3 
a miałem na main koncie diamond 5 (nie boostowany) 
Co się stało z ta grą przez miesiąc ,że gold 5 > diamond 5 ? 
Aż tak mi chyba skill nie spadł przez miesiąc, bo wygrywam wszystkie linie, ale w nagrode od 20 gier mój team nie wygrał chybażadnej lini 0_o

ahri.png

Sygna by Nyshix

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

no widocznie unskill jestem ;-; ale linie wygrywam własnie nie mam pierdolonego pojęcia co się stało 0_o

ahri.png

Sygna by Nyshix

Opublikowano

Jeżeli przegrałeś grę to tak naprawdę nie wygrałeś linii.

Wygrywasz linie wtedy gdy wygrywasz grę nie dając mu zdobyć zabójstw/asyst.(Jakiej kolwiek pomocy na innej lini)

Następnie pomagasz innym linią.

Wtedy można stwierdzić, że wygrałeś linie.

Bynajmniej to jest moja opinia.

"Wracaj z tarczą, a nie na tarczy. "

 

"Nigdy nie kłóć się z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem."

 

Opublikowano

Jeżeli przegrałeś grę to tak naprawdę nie wygrałeś linii.

Wygrywasz linie wtedy gdy wygrywasz grę nie dając mu zdobyć zabójstw/asyst.

Następnie pomagasz innym linią.

Wtedy można stwierdzić, że wygrałeś linie.

Bynajmniej to jest moja opinia.

 

J**** kursywe. Kolejny co chce być oryginalny ;f

 

@topic

 

Ano, community masakryczne, masz po prostu pecha.

Opublikowano

@IndienPz

Oryginalny?

Albo po prostu to jest prawda?

Wybacz, ale wygrywasz linie i co ci to da?

Jeżeli tak naprawdę mid i bot jebnął, a ty gówno zrobisz sam... 

A gość z twojej linii zacznie łapać zabójstwa albo asysty przy pomocy na innej lini xD

 

@HaruTube

JebłemXD

Polecam grać duo jeżeli jesteś taki świetny to daj kolege na mida zeby nie naffedowal, a ty wygraj linie, a potem razem wygrajcie gre, mistrzu :) (y)

"Wracaj z tarczą, a nie na tarczy. "

 

"Nigdy nie kłóć się z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem."

 

Opublikowano

I myślisz kolego ,że ja nie roamuje ? w końcu miałem ten diament ^^ 5 bo 5 ale diament

po prostu totalnych nobrainów dostaje przykład z ostatniej gry ? 5 na midzie w 16 minucie spushowało nam 3 wieże na midzie i inhib a nasz team farmi bota i topa

ahri.png

Sygna by Nyshix

Opublikowano

@Nyshix

Większość ludzi teraz bostuje i grają takie gówna z bronzu, albo i gorsze gówna.

Polecam znaleźć sobie ogarniętą osobę i grać duo, wtedy na pewno coś ugrasz.

"Wracaj z tarczą, a nie na tarczy. "

 

"Nigdy nie kłóć się z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem."

 

Opublikowano

Jeżeli przegrałeś grę to tak naprawdę nie wygrałeś linii.

Wygrywasz linie wtedy gdy wygrywasz grę nie dając mu zdobyć zabójstw/asyst.(Jakiej kolwiek pomocy na innej lini)

Następnie pomagasz innym linią.

Wtedy można stwierdzić, że wygrałeś linie.

Bynajmniej to jest moja opinia. 

oj weź idź goldzie 

jeszcze ta kursywa żałosna 

k***a dobrze że czcionki przynajmniej nie zmieniłeś 

Opublikowano

@r3k7

:) Miło mi.:*

 

@topic

Ewentualnie zagraj mida taką Ahri i pomagaj innym linią jeżeli wygrywasz.(Jak widzisz że gra gówno to sam zabieraj kill'e)

"Wracaj z tarczą, a nie na tarczy. "

 

"Nigdy nie kłóć się z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem."

 

Opublikowano

@r3k7

:) Miło mi.:*

 

@topic

Ewentualnie zagraj mida taką Ahri i pomagaj innym linią jeżeli wygrywasz.(Jak widzisz że gra gówno to sam zabieraj kill'e)

ale głopol jeszcze całuje 

Opublikowano

Gram własnie głownie pod roam a mainuje mida i jungle

mid : Akali,Annie,Fizz,Jayce,Le blanc,Malphite,Orianna,Riven,Syndra,Talon,Zed

Jarvan IV,Jax,Kha zix,Shyvana,Udyr,Wukong,Xin,VI,Ammumu

Duo Q odpada

ahri.png

Sygna by Nyshix

Opublikowano

Gram własnie głownie pod roam a mainuje mida i jungle

mid : Akali,Annie,Fizz,Jayce,Le blanc,Malphite,Orianna,Riven,Syndra,Talon,Zed

Jarvan IV,Jax,Kha zix,Shyvana,Udyr,Wukong,Xin,VI,Ammumu

Duo Q odpada

zrub sobie znuf pszerwe pomosze i wbijerz diamond 3

Opublikowano

zrub sobie znuf pszerwe pomosze i wbijerz diamond 3

ciebie przydałoby się na nowo zrobić bo popsuty jesteś chyba, marny "trollu"

 

@top

 

Spickuj coś co burstuje w sekundę z escapem i najlepiej AoE dmg to wygrasz sam, przykładowo Lissandra teraz wraca do mety, powinna się nadać.

Opublikowano

To pokaże wam parę gier ^^

 

B8CYEbf.png

 

 

ktWE0LA.jpg

 

 

frsjmm7.jpg

 

 

cX4rqPl.png

 

 

0eZkGz3.jpg

 

 

Gblxr7P.png

 

 

CuKkdjT.png

 

Team w **** pod lategame i przejebać V

 

c0oCNeM.jpg

 

 

WaUuATD.jpg

 

A tak było śmieszniej zagrałem sobie grę na koncie z d5 V

 

C6JPemD.jpg

 

ahri.png

Sygna by Nyshix

Opublikowano

@Talon.

ale żeś wierszyk pierdnolnął

 

@topic

Po prostu w goldzie na prawdę są dobzi ludzie, którzy nie potrafią wyjść przez nobuw. Ja np. jestem takim kimś :))))

Trelelele pierdo*lenie :) ,"potrafisz" grać... wyjdziesz .... ile razy takie cos słyszałem... dostałem konto 2 dni ... i 2 ligi wyżej,więc błagam.. nie narzekajcie :) pograjcie w tą grę ,a z czasem skoczycie

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Opublikowano

@Talon.

Good Job, Awesome.

 

 

@topic

Ogólnie widzę że ładnie.  -20  /  +16 wielki losestreak ;)

Znam ból, chwilowo zatrzymałem się w Plat 2 po długim czasie nie grania rankedów :|

 

Nie wiem co ci powiedzieć, Jaxem wydaje mi się że nie pocarrujesz meczu bez twardego feeda.

Jeśli znasz mechanike zeda w dobrym stopniu to roamowanie na bota, free fragi i gg, on mocny jest ale też nie łatwo wygrać samemu.

W Gold 3 to chyba katarina najlepsza, harras z Q bez przerwy, przeciwnik wychodzi z siebie, na 6 roam, double kill = GG cały mecz.

 

Jeśli przegrywasz cały czas, bez przerwy to odpuść sobie, losestreak czasem się zdarza, pograsz parę normali i dobra passa powinna wrócić. Jak w życiu tak też grze, nic na siłę :)

wCAZfSW.png

Opublikowano

@bandan

przecież to są zupełnie inne konta ^^ jedno ma golda a ta wygrana gra jest z diamentu

 

780721417915184353813.jpg

 

 

481601417915182353813.png

 

Jakim cudem oram w diamencie a przegrywam wszystko w goldzie ? 

373019_149885911776277_1976986317_n.jpg

W diamencie dużo łatwiej wygrać bo nie ma tam adc i mida który myśli ,że potrafi 1 vs 5 wyjebać cały team i przed każdym tfem engage robi grając adc.

ahri.png

Sygna by Nyshix

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...