Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Świąteczny czas na MPCforum.pl


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No no poproszę Cukiereczka (mniam mniam) :) 

Myślę że dostane jakiś kluczyk ;)

Mikołaj przecież spełnia marzenia *.*

 

I gratki za zostanie Elfem mikołaja :D

Opublikowano

Elfie, elfie, powiedz przecie, gdzie się magia na tym świecie? :(

Czy to święta, czy to święta, gdzie ta moc zaklęta?

Tak jej brak, tak jej brak

że aż w sercu strach!

Proszę pomóż mi odzyskać magie

z nią na pewno nie upadnę!

Kappa.

Opublikowano (edytowane)

Mogę cukierka za nic ;x ?

Edytowane przez Pumaa

UnStoppable / Arkitev


   11096643_1585863995002435_18833699738652


 


      

Opublikowano

Daj coś słodkiego ( żelki gumisie to przepyszne misie :D )

 

Witaj elfie, czym przyleciałeś do nas? (Pewnie cygan ukradł mikołajowi renifery... xD)

Opublikowano (edytowane)

Byłem grzeczny, w tym roku przekroczyłem 1000 postów. Mogę Cukierka <3 ? ;)

Edytowane przez Vipper
Opublikowano

Byłem grzeczny, w tym roku przekroczyłem 1000 postów. Mogę Cukierka <3 ? ;)

Lajka ode mnie masz, bo święta idą i trzeba być uczynnym:)

 

ps. nie chodzi o sztuczną uprzejmość, żeby dostać cukierka w nagrodę za dobry uczynek:)

Opublikowano

Już po mikołajkach lecz i tak w serwerowni mymc tkwi owa atmoserwa 

 

życzymy pięknych świątecznych chwil,a co do prezentu koszuleczką byśmy nie zgardzili oraz przyrzekamy że jej nie spalimy

 

@sorki tak rymuje że tego nie czuje 

 

// Administracja mymc

Opublikowano

Jeżeli chcecie jakiś prezent, to listy do elfa wysyłajcie. ;)

 

Oj droga długa, ale jestem! :)

A kiedy będą prezenty za te listy? 24 grudnia? ^^

tenor.gif

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...