Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Underground Mu! Sezon 12~Exp:50~GR~Polski Serwer Mili Ludzie!


easy123312

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Underground-Mu Zaprasza Do Wspólnej Gry!

 

7ceb851ff021a404.jpg

 

Underground Informacje:
Rejestracja: Otwarta
Adres: brak
Port: brak
Wersja: S6E3
Exp: 50
Drop: 60

Strona: http://underground-mu.pl

KONFIGURACJA


Exp: 50x

Drop: 60

BB: Nie

HP Mobów: 100

Reset: 400 lvl

GrandReset: 100rr 

1 GR - Set +15+L+1opt + bizuteria +9+fo + bonusowa przemiana """
2 GR - Kolejna opcja do setu + gold feniu + bonusowa przemiana 
3 GR - Kolejna opt do setu + bonusowa przemiana**
4 GR - Wybrana 1 sztuka broni +15+l+s+fo + kolejna opcja do setu + bonusowa przemiana * 
5 GR - kolejna opcja do setu + Tarcza +15+l+s+fo + zmiana nicku w grze + bonusowa przemiana *
6 GR - Kolejna broń na 2 łapę + kolejna i ostatnia opt do setu + bonusowa przemiana+ dowolny set za PLN +15+L 
(cofka przy 6 GR = 150rr [pkt do rozdania : 
rasa zwykła :82860
rasa bonusowa: 96270) 

7 GR wszystko od początku 


Max Staty:32k

-----

Eventy: Tak (Codziennie)

Zen Party Bug: NIE

Potion Bug: NIE

Shadow Bug: NIE

Gildia: 50 poziom

MG: Od 220 poziomu

DL: Od 280 poziomu

Max level Itemka: +15 +28

Kasowanie Postaci: do 40 poziomu

Serca etc: Tak


JeVEL SUCCES


Bless: 100 

Soul: 70

Soul + luck: 100

Life: 80

Duży drop kamyków!

Helper wprowadzony na serwerze




CHAOS MACHINE


+10 : 90%

+11 : 80%

+12 : 70%

+13 : 60%

 

+14 : 50%


+15 : 40%

EVENTY

GM Event - Codziennie

Chaos Castle: co godzinę.

Blood Castle: co godzinę.

Devil Square: co godzinę.

White Wizard: co godzinę.

Crywolf Event: codziennie.

Kanturu Event: codziennie

Sytem Punktów eventowych oraz LS

Duże możliwości zdobycia setu

Nagroda rr co 6rr(osobiste wbicie poprzez stronę ww exc opcji :)

 

 

Fenir:

Red Fenrrir - 10% więcej EXP
Blue Fenrir - 15% więcej EXP
Black Fenrir - 20% więcej EXP
Gold Fenrir - 60% więcej EXP



ADMINISTRACJA:


Head Admin: 
Aronyu Audite nilan Diagron

 

 

Pozdrawiam M@gn@T oraz Guild Nemessis i Avalon :)

 

  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Podbijam !! Serwer suuuper gram na nim juz od 3 lat hihihi polecam szczerze serwer pewniak ! no i w okolice swiat po swietach ma byc season 8 :)))

Opublikowano

Jak dla mnie to bardzo dobrze ze low exp mozna chociaz pograc dluzej i dodatkowo jest opozniacz resow :) a w czasie nie bicia lvl'ow jest duzo zajec i bywaja czeste eventy :)
Przy okazji wpadnijcie na forum dzial "Eventy" dzis sie wlasnie rozpoczal event o nazwie WOJNY MAGAZYNOW !! :) 

Opublikowano

Czyli po wprowadzeniu sezonu 8 bedzie res acc? czy mozna spokojnie grac od teraz bez strachu przed usunieciem konta? :)

Opublikowano

nawet jak wprowadzają nowy sezon to nie robią resetów kont, przynajmniej mi się to nigdy nie zdarzyło

Opublikowano

  • Już w święta będzie odpalony specjalny podserver dla wszystkich graczy - Weekend-MU Serwer:

    - Podniesiony % wypalania itemów w pralce od +10 do +15

    - Podniesione Jolowanie itemów

    - Podniesione Soulowanie itemów

    - Podniesiony exp

    - Podniesiony drop Jog +15

    - Podniesiony drop exellentów

    - Podniesiony drop kamyków

     

    lecz to nie koniec świątecznych prezentów jakie przygotowała administracja dla graczy, to dopiero ich początek. Wszystkiego dowiecie się na na naszym forum.

     

    Dwa filmiki o naszym serwerze:

     

 

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jeszcze troszeczkę i Season 8 epi 3!!! Brak rr acc wiec można śmiało zacząć WyExpiać swoją postać !!

Serwer wart uwagi z powodu 8 letniej żywotności !! Jeszcze raz zapraszamy !!

Opublikowano

No tak jezeli chcesz exp x10000 to nie tutaj :)) lub ktos Ci nie podexpil na poczatku to nie lec zaraz na forum z opinia :P wystarczy napisac na post i nie zaraz tracic checi.

Zapraszamy !!

Opublikowano

Serwer godny polecenia, spoko administracja, lecz najgorsze te podbijanie seasonów myślę, iż to jest nie potrzebne s4 by do teraz spokojnie wystarczył, cały czas nowości tego jest zdecydowanie za dużo to odrzuca graczy.

Nie graj by wygrać...

Graj by stać się lepszym .

 

 

Opublikowano

Ja gram na tym serwerze od 1 sezonu, co sezon mam nowe możliwości dlatego nigdy mi się to znudzi.

A jak ktoś woli szybko zdobyć wymaksowane konto to są serwery z exp x1000 dlatego ten serwer stoi tyle lat

Zapraszam !!!

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...