Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co kupić do tego, by pograć w coś sensownego?


Gotard

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Specyfikacja komputera:

 

http://iv.pl/images/60619897978542044772.jpg

 

http://iv.pl/images/99881540080483545028.jpg

 

http://iv.pl/images/94876003556653191168.jpg

 

 

 

 

Dałoby się pograć w jakieś nowsze tytuły na tym procku, jeżeli dokupiłbym np. nową kartę graficzną? Jeżeli tak to jaka będzie odpowiednia? Czy dokupić dodatkowy RAM? Może coś jeszcze do tego?? Jeżeli chodzi o kartę graficzną obecnie - jest to Intel HD 4600 zintegrowana. Mam jeszcze jedno wejście na kartę graficzną. Wersja systemu - 64 bitowa.

Opublikowano

Budżet? Zasilacz? Karta obowiązkowo jeśli myślisz o graniu, jednak jeśli chcesz odpalić nowości to i5 i druga kostka ramu nie zaszkodzą.

Proponowane zestawy komputerowe na bieżący miesiąc:

KLIK!

Pomogłem? Daj lajka! Potrzebujesz mojej pomocy? Oznacz proszę mój nick w poście @Nitex

:)

Opublikowano

Budżet do max 500 zł na wszystko. Możecie podesłać jakieś propozycje ? Mam nadzieję, że karty graficzne i ramy które podacie będą pasowały, bo ja jestem zielony w tym xD  Zależy mi na tym, by procesora nie wymieniać. 

Zasilacz taki jak na tych zdjęciach: http://www.kuzniewski.pl/p19287,dell-optiplex-3020-ca016d3020mt1hsw-core-i5-4590-4-gb-500-intel-hd-4600-dvd-pakiet-dodatkowych-uslug-i-wysylka-w-cenie.html?gclid=CNnpoqeVqMICFceWtAodAi0Azw

Opublikowano

Jeśli podaje ci kartę graficzną do twojego zestawu to MUSI działać z innymi częściami, a jak już piszesz o pamięci to tutaj nie chodzi o RAM tylko o tą na karcie graficznej.(nie wiem czy to pamięć w razie błędu poprawcie.)

Opublikowano

Zaraz, zaraz, wciskanie tej grafiki do jakiegoś chińskiego zasilacza? To nie jest najlepszy pomysł.

Proponowane zestawy komputerowe na bieżący miesiąc:

KLIK!

Pomogłem? Daj lajka! Potrzebujesz mojej pomocy? Oznacz proszę mój nick w poście @Nitex

:)

Opublikowano

Zaraz, zaraz, wciskanie tej grafiki do jakiegoś chińskiego zasilacza? To nie jest najlepszy pomysł.

Specjalnie podał 750ti bo ma bardzo mały pobór prądu nawet jeśli zasilacz ma 50-60% uciągnie bez problemu . wiem co mówie.

Maksymalnie 5 linii w sygnie.

Opublikowano

Specjalnie podał 750ti bo ma bardzo mały pobór prądu nawet jeśli zasilacz ma 50-60% uciągnie bez problemu . wiem co mówie.

No nie jestem taki pewien... Tam z opisu wynika, że zasilacz ma 290W

Proponowane zestawy komputerowe na bieżący miesiąc:

KLIK!

Pomogłem? Daj lajka! Potrzebujesz mojej pomocy? Oznacz proszę mój nick w poście @Nitex

:)

Opublikowano

No i pisze też że ma 90% .

Mój stary tracer o sprawności 250W nawet się nie grzał a pobór prądu razem z fx6300 był na poziomie 130w na pulpicie 200w przy bf4

Maksymalnie 5 linii w sygnie.

Opublikowano

Chodzi tu o przepływ prądu w amperach/voltach na jednej linii np. linia 12 V ma przepływ łącznie 32A jeśli będzie więcej to już jest niestabilność.

 

(Z tego co wyczytałem w google)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...