Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę połączyć się z serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam serwer na hamachi na plikach by Terenzo, dodałem sobie GM'a na koncie, zrobiłem reboota, uruchomiłem ponownie tak samo jak wcześniej serwer i teraz nie moge się połączyć z serwerem - przedtem śmigało bez problemu, jestem totalnie zielony i prosze o pomoc :/

Opublikowano

Wpisz "sysinstall" i zobacz czy wszystko jest ustawione dobrze, tak jak przedtem.

wpisywałem, jeżeli chodzi o ee /etc/rc.conf to ustawienia karty mi się resetują, tzn. nie wszystkie tylko te porty zamiast być 255.0.0.0 są 255.255.255.250 czy coś takiego oraz ip z hamachi z końcówką .100 musze od nowa dopisywać

Opublikowano

wpisywałem, jeżeli chodzi o ee /etc/rc.conf to ustawienia karty mi się resetują, tzn. nie wszystkie tylko te porty zamiast być 255.0.0.0 są 255.255.255.250 czy coś takiego oraz ip z hamachi z końcówką .100 musze od nowa dopisywać

 

No właśnie o tym mówię, resetuje się to.

Wpisz jeszcze raz wszystko tak jak ma być(twoje IP etc.) i uruchom serwer, sprawdź czy działa.

Opublikowano

No właśnie o tym mówię, resetuje się to.

Wpisz jeszcze raz wszystko tak jak ma być(twoje IP etc.) i uruchom serwer, sprawdź czy działa.

ziomuś jakbym tego nie robił nie zakładałbym tego tematu i nie zaśmiecał forum...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...