Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Chinski Clien + Wielki Problem + Duzo Czasu + Moje Wnerwianie Sie :/


garnexxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema wszystkim :P odrazu na poczatku powiem ze przepraszam za to ze np: juz kiedys byl taki post itd... ale prosze o pomoc bo juz z tym niewyrabiam :/ od paru dni próbuje ogarnac jak zrobic chinskiego clienta domyslnie pod server csyt2 na którym teraz gram :/ Wiem ze takie posty was denerwuja i niechce wam sie tlumaczyc ale no kurde juz niemoge z tym szukaniem :/ wujek google mnie zawiódł calkowicie (face palm)

you tube - (nic nie moge znalezc a jak juz to linki nie dzialaja) Wienc ja tylko prosze o jakis dzialajacy tutek z linkami dzialajacymi na 100% Beda 5 podziekowania itd. To nie jest duzo a zaloze sie ze 90% z tego forum ma i wie jak zrobic chinskiego clienta .

 

Pozdro Garnex ... ^^ :* itd :D

podpiswdupiesd.gif

 

Jesli chcesz sciagnac mi bana to nacisnij TU !

Opublikowano

Pobierz:

 

Clienta

ftp://www.csyt2.com/csyt2setup.exe

 

Launcher

ftp://www.csyt2.com/csyt2login.rar

 

Patch

ftp://www.csyt2.com/csyt2patch.exe

 

Instalujesz, wypakowujesz Clienta, np. na Pulpit, potem musisz wypakować Launchera i Patcha do Clietna i powinno hulac ^^

Opublikowano

@edit :P

 

Nie wiem co to, ale potrzebne
ftp://www.csyt2.com/csyt2login.rar

 

to chyba launcher :D

 

z/w ide sprawdzic czy dziala

 

hmmm :D

domyslam sie ze tak

-musze zainstalowac clienta

- i potem do niego te 2 pliki czyli musze do folderu docelowego wkleic :

----------------------------------------------------------------------------------------------------- Login

----------------------------------------------------------------------------------------------------- Patch

jak nie to mnie popraw i troche dokladniej :P

podpiswdupiesd.gif

 

Jesli chcesz sciagnac mi bana to nacisnij TU !

Uczeń
Opublikowano

Wystarczy pierwszy lepszy chinski client. potem sciagasz ze strony csyt2 patcha. masz tam launchera i pliki do packa potrzebne do robienia Hwangow i reszty EQ na 90lvl. jak chcesz moglbym wrzucic patcha na megaupload czy gdzies zebys mogl go predzej pobrac. to ma niecale 130Mb

Jest jezcze opcja z polskim metkiem 2008 ale tam nie widac chyba 2 ulepszaczy (wszysko inne tak) instalujesz polskiego 2008 i tam wklejasz pliki z packa

Pomogłem?? Daj +

:D

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

beu2.jpg

 

Opublikowano

@edit :P

 

Nie wiem co to, ale potrzebne
ftp://www.csyt2.com/csyt2login.rar

 

to chyba launcher :D

 

z/w ide sprawdzic czy dziala

 

hmmm :D

domyslam sie ze tak

-musze zainstalowac clienta

- i potem do niego te 2 pliki czyli musze do folderu docelowego wkleic :

----------------------------------------------------------------------------------------------------- Login

----------------------------------------------------------------------------------------------------- Patch

jak nie to mnie popraw i troche dokladniej :P

Poprawione :)

 

@UP

 

Po co drugi up skoro jest to na stronie csyt2 ? o.O

 

ftp://www.csyt2.com/csyt2setup.exe

 

Pobieraj Mega Menagerem:

 

http://static.megaupload.com/megamanager.exe

 

Działa jak Flash Get, ale Flash jest mało dostępny w necie ^^

Opublikowano

Teraz mam taki problem .... !

domyslam sie ze chodzi o pakiet jezyków wschodznioazjatyckich.

takie cos wyskakuje mi jak instaluje csyt2setup.exe

 

beztytuuum.png

podpiswdupiesd.gif

 

Jesli chcesz sciagnac mi bana to nacisnij TU !

Opublikowano

Teraz mam taki problem .... !

domyslam sie ze chodzi o pakiet jezyków wschodznioazjatyckich.

takie cos wyskakuje mi jak instaluje csyt2setup.exe

 

beztytuuum.png

 

W tym Ci już nie pomoge ^^

 

Dziś pobiore Clienta csyt2 i się pobawie troche :)

Jutro około 14 dam tutaj edita lub napisze post

Opublikowano

Pobrałem wszystkie pliki ze strony, wkleiłem do Clienta CSYT2 i mam błąd -.- A na spol działa, dziś posiedze troche dłużej i pobawie się tym clientem

Opublikowano

no to masz to co mialem wczesniej :/ jak daje PLAY (tak mysle ze to play bo pierwsze :D) to wychodzi cos po chinsku :P

 

Mam good pomysł

 

zalatwcie chinskiego tłumacza do mpc :D

podpiswdupiesd.gif

 

Jesli chcesz sciagnac mi bana to nacisnij TU !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...