Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

LEGION 503 Rekrutuje. Dołącz już teraz !


Code.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


 


Rekrutacja otwarta !


 


Wymagania : 


 


Wiek + 16


Team speak


Wysoka kultura osobista oraz szacunek do starszych


Umiejętność współpracy w zespole


Czas na minimum 10 cw w tygodniu.


 


Oferujemy : 


 


Miejsce na Ts 


Miejsce na stronie internetowej

Wsparcie doświadczonych graczy

Rodzinna atmosferę na Ts'ie i w klanie

Sporą dawkę świetnej zabawy

 


 

Podania proszę składać tylko i wyłącznie w grze, bądź czekać na naszym ts : x na kanale  : REKRUTACJA

 

Kontakt : 

Elajtowy

illius

Anarchista

Renegat

RitualMurder

 

Video about us : 


 

 

 

Już teraz dołącz do nas ;) Kontaktować możecie się również ze mną w grze, bądź tutaj na forum. Nick na skillu : Hs"Learn

 

 

 

//

Opublikowano

@Jankensztajn

 

 Polecam klanu, grałem w nim nieco ponad rok temu :P. Mieli w swojej ekipie snajpera, wkurzało mnie to, że latał na cheatach, a oni tylko bili mu bravo-chodzi mi o Stacha, już w sumie nie pamiętam jego nicku :D. Kiedy ja użyłem hacka na innym koncie, to zaraz mnie wyrzucili i zbanowali na 4 IP na ts3 :P. Przez cały swój okres tam czasu nie mam nic do zarzucenia w sumie tylko illusowi, który zawsze grał fair play i jest lub był modem na supporcie :D. Ponadto Anarchista, grał na Famasie i chociaż parę razy zdawało mi się, że ma wh albo coś, to nic do niego nie mam :D. Rituala nie znam, Elajta tym bardziej, bo kiedy wchodziłem na ts3 na ich kanał, to Elajt siedział na kanale z boberkiem(czy jakoś tak :P ) i grali w cs. 

 

//El-electrico (utraciłem dostęp do tego konta, konto nie jest zbanowane :D)

Opublikowano

Verten u nas jest zabronione odpalanie się. Stachu wyleciał również z supportu za odpalanie się. Jeśli chcesz dołączyć to pisz pw czy coś./ Jankensztain nie to nie mój klan tylko illiusa.

//

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...