Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poszukuję Technika] ¢утяуикα ♥


¢утяуикα ♥

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie i panie, zachowajcie spokój i wyjaśnijcie sobie sprawę poprzez wiadomość, GG lub TS.

Forum to nie miejsce na takie sprawy.

 

Następne kłótnie będę wynagradzał punktowo.

Opublikowano

Panowie i panie, zachowajcie spokój i wyjaśnijcie sobie sprawę poprzez wiadomość, GG lub TS.

Forum to nie miejsce na takie sprawy.

 

Następne kłótnie będę wynagradzał punktowo.

"Making for mainus reputejszon!"

Oszustów i złodzieji trzeba tępić!

Widze Kolega Mateo Podejmuje Sam Zdanie : http://iv.pl/images/10396892143841732065.png A Pan szybkiprokokx19 grozi mi popsuciem reputacji : http://www.iv.pl/images/06188195540031715606.png

Widzę,że mialeś podać dowody na moją osobę...Kiedy będą dowody ?
Opublikowano

A może żyje w Świecie bajek ale nie jest  żadnym oszustem i nikogo nie okrada

Nie tyczyło się to ciebie dzieciaczku więc jak możesz ucisz się .

"Making for mainus reputejszon!"

Oszustów i złodzieji trzeba tępić!

Widzę,że mialeś podać dowody na moją osobę...Kiedy będą dowody ?

Widze kolega nie odróżnia płci to po 1 a po 2. Gdzie napisałam ze podam na ciebie dowody

Opublikowano

Nie tyczyło się to ciebie dzieciaczku więc jak możesz ucisz się .

 

Widze kolega nie odróżnia płci to po 1 a po 2. Gdzie napisałam ze podam na ciebie dowody

Nie odróżniam obojniaków.

....

 

Tyczy się to mojej Administracji.

Widzę,że wyraz "Ciebie" jest napisane bez szacunku.

Czekam na pseudo ddosy za wyrzucenie Twojej osoby za oszustwo!

----

DDosami chą zamydlić oczy Nam.

Rzeczpospolita Polska w DDosy Ubrana.

---

 

 

Czekam na dowody na moją osobe!

Inaczej traktuje to jako obelga!

Opublikowano

Administrację Rokata heh oszustko tak tak tak ;) Ale widze to ty zmienny chłopak jesteś raz u DonMar'a raz u Holiego raz u Rokata szybki chłopak z ciebie

Widzisz u Rokata siedzę i popierwsze żałuje że nie nagrałem wczorajszej naszej rozmowy bo by ludzie dowiedzieli się jaka jesteś naprawdę

Opublikowano

Nie odróżniam obojniaków. .... Tyczy się to mojej Administracji. Widzę,że wyraz "Ciebie" jest napisane bez szacunku. Czekam na pseudo ddosy za wyrzucenie Twojej osoby za oszustwo! ---- DDosami chą zamydlić oczy Nam. Rzeczpospolita Polska w DDosy Ubrana. --- Czekam na dowody na moją osobe! Inaczej traktuje to jako obelga!

Poeta nam się znalazł widzę ;)

Opublikowano

Widzisz by najmniej umi więcej niż tylko ty że okradasz ludzi

A kolega dalej to samo ale widze ze się dobrze postów nie czyta lub SS'ów Ps. niemożemy tego wszystkiego wyjaśnic na GG lub TS gdzieś bo niepotrzebny spam się robi z Mateo się dogadałam ale widze ze kolega to jeszcze gimnazjum ?

Opublikowano

Poeta nam się znalazł widzę ;)

[WP]Wojsko Polskie Pozdrawia.

--------

Przybieżeli na nasz kanał Admini,

Grając skocznie na Lastivii dropili.

Chwała Administracji, chwała Administracji,

A Metin na ziemi.

--------

Czekam na te pseudo dowody malowane kredkami.

 

Opublikowano

[WP]Wojsko Polskie Pozdrawia. -------- Przybieżeli na nasz kanał Admini, Grając skocznie na Lastivii dropili. Chwała Administracji, chwała Administracji, A Metin na ziemi. -------- Czekam na te pseudo dowody malowane kredkami.

Widać w główce cos nie halo ? .

Opublikowano

Jakieś konkretne dowody prosiłabym a nie tylko jakaś wiadomość od twojego ziomeczka Sprinta . To Na tyle odemnie prosze o zamknięcie postu.

Co już się boisz że będą twarde dowody na twój temat że chcesz zamknąć posta

Opublikowano

Jakieś konkretne dowody prosiłabym a nie tylko jakaś wiadomość od twojego ziomeczka Sprinta . To Na tyle odemnie prosze o zamknięcie postu.

Ziomeczka?Ja go nie znam?

Po 2 ty z nim przebywałaś na kanale!

---

Miałas na mnie dowody?

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...