Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nagrywanie Minecraft'a na dysk z zainstalowanym Windowsem.


iVecti

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kupiłem sobie dysk ssd i chce na nim zainstalować windowsa, ale boję się, że wtedy nie będę mógł na niego nagrywać. dobrze myślę?

Opublikowano

Chcesz mieć zamontowane 2 dyski tak? To wystarczy że odpalisz kompa przez drugi dysk, albo jak będziesz nagrywał to zapiszesz plik na drugi dysk i spokojnie tak się da.

Kappa.

Opublikowano

Chcesz mieć zamontowane 2 dyski tak? To wystarczy że odpalisz kompa przez drugi dysk, albo jak będziesz nagrywał to zapiszesz plik na drugi dysk i spokojnie tak się da.

chce zainstalować windowsa na ssd i jednocześnie na nim nagrywać .-.
Opublikowano

Tak się raczej nie da, bo przecież dysk jest nowy i nic na nim nie ma. I najpierw musi być coś zainstalowane/jakiś program. Raczej nie da się tak zrobić.

Kappa.

Opublikowano

Tak się raczej nie da, bo przecież dysk jest nowy i nic na nim nie ma. I najpierw musi być coś zainstalowane/jakiś program. Raczej nie da się tak zrobić.

najpierw zainstaluje windowsa, a później zacznę na niego nagrywać ;_;
Opublikowano

KidMod a takie głupoty pisze :D

Oczywiście że możesz nagrywać na SSD. Co ma do tego Windows?

Procesor: Intel Core i5 4690

Płyta główna: MSI B85-G43

Zasilacz: Thermaltake 530W

RAM: Crucial Ballistix 8 GB

Karta Graficzna: MSI GTX 770

Dysk SSD: Plextor 128 GB M6S

 
Opublikowano

@dinek300 Problem?  Przeczytaj moje posty a potem pisz. Raz już napisałem że tak się da, ale powstało zwykłe nie zrozumienie, więc please...

 

 

 

Chcesz mieć zamontowane 2 dyski tak? To wystarczy że odpalisz kompa przez drugi dysk, albo jak będziesz nagrywał to zapiszesz plik na drugi dysk i spokojnie tak się da.

Zrozumiałem że chodzi mu o nagrywanie podczas instalacji windowsa na świeży dysk i tak się nie da. Dlatego takie zamieszanie powstało.

Kappa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...