Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zasilacz (Podkręcenie Procka, Grafiki)


MiLLo1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Da radę podkręcić ten procesor:

 

www.morele.net/procesor-intel-core-i7-4790k-socket-lga1150-64bit-do-4-4-ghz-88w-cache-8mb-box-bx80646i74790k-devil-s-canyon-647917/

 

I tą kartę graficzną:

 

www.morele.net/karta-graficzna-msi-gtx-970-gaming-4096-mb-ddr5-gtx-970-gaming-4g-produkt-dostepny-od-reki-649152/

 

Na tym zasilaczu (+80 bronze):

 

www.morele.net/zasilacz-thermaltake-smart-se-modular-530w-sps-530mpcbeu-549804/

 

Jeśli się da to ile zostanie mi W (czy w ogóle zostanie?). Jeśli tak to ile ok. będę mógł podkręcić.


Chłodzenie jak coś:

 

www.morele.net/chlodzenie-cpu-thermalright-hr-02-macho-black-white-fm1-am2-am3-am3-lga775-lga1150-lga1155-lga1156-lga1366-lga2011-tr131-517030/

Opublikowano

Coś podkręcisz ale będzie to ryzykowne a i tak nie poczujesz żadnej różnicy w wydajności

Pomogłem? Daj LIKE

 

Ciebie to nic nie kosztuje! Ale mnie motywuje

Opublikowano

Dasz radę podkręcić, o tyle o ile się będzie dało. Zasilacz wytrzyma, ale w tym budżecie lepiej dorzuć do: http://www.morele.net/zasilacz-cooler-master-g550m-550w-modularny-120mm-80-rs-550-amaa-b1-629138/

 

Coś podkręcisz ale będzie to ryzykowne a i tak nie poczujesz żadnej różnicy w wydajności

Nawet śmiechłem. Nie znasz się - nie pisz głupot, bo możesz komuś namieszać ;)

Proponowane zestawy komputerowe na bieżący miesiąc:

KLIK!

Pomogłem? Daj lajka! Potrzebujesz mojej pomocy? Oznacz proszę mój nick w poście @Nitex

:)

Opublikowano

Coś podkręcisz ale będzie to ryzykowne a i tak nie poczujesz żadnej różnicy w wydajności

Sam raczej tego nie będę robił. A czy z wydajnością oby na pewno?

Opublikowano

Sam raczej tego nie będę robił. A czy z wydajnością oby na pewno?

Użytkownik ten napisał totalną głupotę, wydajność się podniesie, nie jest to ryzykowne.

Proponowane zestawy komputerowe na bieżący miesiąc:

KLIK!

Pomogłem? Daj lajka! Potrzebujesz mojej pomocy? Oznacz proszę mój nick w poście @Nitex

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...