Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Uzależnienie Od Wowa + 10 Przykazan Wowa


miszcz324

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mozesz czuc sie uzalezniony od WoWa gdy :

* pisanie właśnie takich tekstów;

* idąc spać mówisz sobie /sleep;

* szpanując dziewczynom mówisz /musculate ew. /e hjest pro0o!

* idziesz na stację kolejową i pytasz się: "Kiedy odjechał do Stormwind/Ironforge?"

* patrzysz na ludzi i zastanawiasz się jakiego mają speca;

* wypisujesz na ławkach w szkole World of Warcraft Ewentualnie runy draenei;

* kupujesz kolekcjonerską edycję dodatku Burning Crusade w dniu premiery za 800 złotych;

* podrywasz na tekst: „cześć należę do światowej elity grającej w WoW'a, może pójdziemy do jakiegoś inkeepa coś wypić?”;

* gdy napada na ciebie dres, przywołasz młodszego brata, żeby ci go tankował;

* na spowiedzi pytasz się księdza, ile ma bonus heal;

* kiedy chodzisz po dachach niskich budynków dziwisz się, że wszyscy na ciebie się gapią;

* kupujesz psa i dziwisz się, gdy po 24h kiedy ty siedziałeś na instancji on zlał Ci się na dywan (przecież twój niedźwiedź nie załatwia się!);

* gdy odwiedzasz swój bank, dziwisz się, czemu nie pozwalają ci u siebie przechowywać różnorakiego śmiecia, który pałęta ci się po kieszeniach;

* dziwisz się, ze w twoim plecaku/torbie są maksymalnie 3 przegrody a nie 16. Poza tym nie potrafisz się nadziwić ze nie zmieściłoby się w nim np. 16 pancerzy;

* wszyscy wytykają cię palcami, kiedy na widok krowy krzyczysz Do broni, Taureni zaatakowali.

* na ludzi, których nie cierpisz, mówisz, ze są aliantami;

* wchodząc do przedszkola krzyczysz „z0mfg! DIE GNOMES!!!”;

* opuszczasz swoją rodzinę, zostawiając karteczkę z napisem /gquit;

* nie znajdując nic w kuchni, czekasz na respawn;

* po krótkim czasie nie robienia niczego siadasz, a po kolejnych kilku minutach przyklejasz sobie karteczkę na czole z napisem "AFK""""";

* myślisz, że możesz przechodzić przez inne postacie i gdy walniesz się o kogoś, to wyzywasz go od cheaterów;

* gdy spotykasz człowieka, któremu powinieneś się przedstawić nic nie mówisz, ponieważ uważasz, że Twe imię unosi się w powietrzu nad Twoją głową;

* gdy dostajesz w prezencie zajebistą skórzaną kurtkę od razu sprzedajesz ją w pobliskim warzywniaku/monopolowym, tłumacząc wszystkim, że nosisz tylko clothy;

* myślisz, że gdy jesteś krytycznie ranny możesz coś zjeść by te rany zlikwidować;

* uważasz, że przyzywanie i rozkazywanie demonom to normalna umiejętność niektórych ludzi;

* nie robisz tego samego 2 razy pod rząd wspominając coś o cooldownie;

* w lewej ręce zawsze trzymasz lżejsze, szybsze w obsłudze przedmioty;

* nie używasz słów: „dziękuję”, „proszę”, „przepraszam” tylko: „thx”, „pls”, „sry”, „ty”, „np”;

* gdy coś mówisz, rozpoczynasz zdania małą literą a ponadto nie używasz interpunkcji;

* pytasz zupełnie obcych ludzi czy pójdą z Tobą na instance'a lub ogłaszasz to całej społeczności;

* nic nie jesz, bo myślisz, że masz wysoki spirit;

* Gdy się ciebie pytają, czemu jesz obiad dwoma nożami, odpowiadasz, "Przecież jako Assasination Rogue muszę mieć dwa sztylety do ambusha i mutilate... Co za noob!"

* gdy wchodzisz do kanałów, i widzisz zarośniętego człowieka pijącego niebieskawą ciecz, uważasz go za maga uzupełniającego manę;

* w czasie lata ubierasz ciepła kurtkę, w końcu to zawsze +5 do ochrony przed mrozem;

* gdy ledwo żyjesz po ataku skinów idziesz do kościoła i prosisz księdza o uzdrowienie;

* czasem masz chęć założyć biustonosz i udawać Nocną Elfkę (im jesteś brzydszy, tym ta chęć jest większa);

* znajdując się w kiepskiej sytuacji (daleko do domu, głodny, okradziony) do głowy przychodzą ci myśli o Heartston'ie. Po chwili przypominasz sobie że zostawiłeś go w banku;

* kiedy widzisz bandę dresów biegnącą w twoją stronę, nie reagujesz, mówiąc sobie że zaraz zrobisz bubble + hearthstone;

* nie jesz, nie pijesz, póki nie zejdzie Ci HP;

* uważasz, że picie w ogóle nie jest Ci potrzebne - w końcu jesteś wariorem;

* rozwalasz szafę kijem, a rodzicom mówisz, że musiałeś naładować rage przed trudną walką;

* z domu wychodzisz tylko wtedy, gdy wyłączą Ci prąd albo padnie połączenie z internetem;

* kiedy na lekcji chcesz sięgnąć po ołówek/długopis, szukasz kursora;

* do ładnych dziewczyn mówisz: „Hej, czy ja cię już nie widziałem w jakimś rajdzie?”;

* uważasz, że wszystko da się zjeść, ale surowe rzeczy po prostu regenerują mniej HP;

* jeżeli masz postać elfkę, to nigdy nie dajesz innym hasła, bo się boisz żeby cię nie zdradziła z nimi;

* nie uważasz farmienia za stratę czasu, wręcz przeciwnie- czas w którym nie farmisz, to czas stracony;

* na lekcji Historii pytasz się nauczyciela: „Jak długo kopali dziurę pod Undercity?”;

* przed wyjściem na pole zawsze opróżniasz sloty;

* nie boisz się śmierci. W końcu i tak będziesz mógł pójść do ciała i się wskrzesić;

* biegniesz w miejscu i mówisz, że masz laga;

* podbierasz siostrze liście z zielnika tłumacząc się, że zabrakło ci ziół na potiona;

* rozmowę w warzywniaku zaczynasz od WTB;

* od chodzenia wolisz biegać, a gdy już biegasz, to skaczesz;

* jak ci się nudzi, lubisz poobracać się w kółko i poskakać;

* kiedy chcesz kogoś powkurzać, biegasz w kółko wokół niego (ew. skacząc wokół) i krzyczysz „WANNA GO DM”?;

* dziwisz się, że wystawiając na Allegro ptasie pióra, kwiatki, czy stare buty za ciężkie pieniądze, nikt ich nikt nie chce kupić;

* będąc na wsi, zabijasz sąsiadowi krowę na polu i próbujesz ściągnąć z niej skórę. Później nie możesz zrozumieć, dlaczego właściciel zwierzęcia żąda odszkodowania - przecież krowy tak szybko się respawnują!;

* Rumuni żebrzący na ulicach psują ci klimat;

* widząc karła na ulicy podchodzisz do niego i mówisz : „Witaj podróżniku napijże się piwka z mej baryłeczki”.

* każdą napotkaną na ulicy osobę, witasz okrzykiem: „Duel?”.

* uważasz, że z racji twojej narodowości każdy Polak powinien cię kochać i pożyczać ci pieniądze;

* ubrania (cloth) wybierasz nie tylko po wyglądzie, ale po armorze i czy ma opcje +staminy, +spirit itp.

* jadąc samochodem masz ochotę wykonać right-click a potem follow na jadącym przed tobą samochodem;

* skaczesz z 4 piętra myśląc, że stracisz co najwyżej 400 HP;

* stoisz przed parkiem narodowym wołając do ludzi „WTB Boost Park Kampinoski!”;

* wchodząc do spożywczaka podnosisz pięść do sprzedawcy, wołasz „Siła i honor”, a później tłumaczysz, że „to dla roleplay'a”;

* szukasz na metce statów ubrania;

* idąc gdzieś na dwór z kumplami, twierdzisz, że robisz raid;

* gdy słyszysz, że za oknem biją dzwony, to po każdym „ding” krzyszysz „gz!”;

* dziwisz się, że ksiądz nie potrafi cię uleczyć, przecież to kapłan!

* dźgasz kumpla z nudów sztyletem i dziwisz się że ten umiera, przecież zabrało mu góra 20 hp!

* gdy idziesz ulicą i widzisz kogoś jadącego na rowerze, zatrzymujesz się i próbujesz wyciągnąć mounta;

* gdy widzisz człowieka o czerwonym odcieniu skóry, sądzisz, to ork, który został opętany przez demony;

* do szkoły przychodzisz tylko po to, by kupić nowe profesje i spelle;

* świadków Jehowy uważasz za shadow priestów;

* dziwisz się, że dostałeś po ryju, za patrzenie koleżance pod spódniczkę. Przecież robiłeś to na „INSPECT”;

* podchodzisz do pewnego przechodnia, i mówisz „1 gold Plz”;

* na pogrzebie próbujesz ressnąć nieboszczyka, a po tym jak ci się nie udaje, próbujesz zagadać do niego na Wisper;

* będąc w Warszawie, Krakowie lub innym większym mieście, podchodzisz do straży miejskiej i pytasz się gdzie znajdzie Trenerów dla swojej klasy i gdzie możesz się nauczyć danych profesji;

* na lekcji astronomii pytasz nauczyciela gdzie są Outlandy i dziwisz się że cię nie rozumie. Po chwili zdajesz sobie sprawę, że nie ma on jeszcze 58 lvla;

* Uważasz za całkiem normalne zabijanie wszystkich napotkanych zwierząt.

* W sklepie spożywczym próbujesz sprzedać broń, elementy zbroi, itp.

* Gdy bijesz się z jakimś dresem, krzyczysz na kolegę, że ściąga ci aggro.

* Powtarzane hasła protestów uważasz za spam.

* Próbujesz namówić księdza, myśliwego i kryminalistę, żeby poszli z tobą na instancję. Przecież to priest, hunter i rogue, czyż nie ?

* Gdy od kogoś mocno dostajesz (w realu) rozpaczliwie szukasz w swoim polu widzenia ikonki czaru „Blessing of Protection”.

* Gdy w życiu masz jakiś głupi talent (na przykład do kopania kartofli) szukasz trenera i chcesz u niego ten talent zresetować i wybrać sobie nowy.

* Najlepszego kumpla wyzywasz na duel, po czym dziwisz się, że zginął od ciosu 2-ręcznym toporem. Przecież powinien mu zostać 1% HP, jak przy wszystkich duelach!!!

* Latasz z kilofem po niedźwiedzich jaskiniach i zboczach gór, szukając veinów.

* Gdy matka codziennie budzi Cię do szkoły, mówisz jej, że jesteś warriorem i Intellect ci niepotrzebny.

* Kiedy lekarz w szpitalu oznajmia Ci, że Twój kolega zmarł w czasie operacji, mówisz mu "Przecież jesteś healerem, możesz go ressnąć"

* Przechodząc z jednego województwa do drugiego, nie możesz pojąć, dlaczego krajobraz się nie zmienia. Przecież wlazłeś do innej krainy!

* najpierw prowokujesz psa sąsiada, żeby zaczął cię atakować, a gdy wracasz do domu obdarty z ciuchów, mówisz mamusi, że trenowałeś Defense skill.

* jak zepsuje Ci się telefon, twierdzisz, że spadło mu durability.

* na widok pseudo kiboli, walczących z policją, krzyczysz do kibiców "For the Horde!!"

* próbujesz kupić tygrysa w zoo, mówiąc, że potrzebujesz mounta.

* Ewentualnie Muflona, bo teraz grasz Dwarfem!

* gdy przegrasz solówę z kumplem, twierdzisz, że nie masz skilla w Unarmed, bo walisz swordami

* na lekcji chemii prosisz nauczycielkę, żeby zrobiła Ci kilka potków na manę i aglity bo idziesz na BG.

* Dziwisz się, że dinozaury jeszcze się nie zrespiły.

* Albo żubry z Puszczy Kampinoskiej.

* Stwierdzasz że to wild bossowie i dlatego resp tak długo trwa.

* Gdy widzisz że w meczu/bijatyce nie masz szans na zwycięstwo, podnosisz kartkę z napisem /forfeit.

* W szkole pytasz się pielęgniarki ile ma first aida.

* Na meczu siatkówki dziwisz się jak to możliwe ze w drużynie gra 6 osób, bo w party może być max 5

* Stwierdzasz że założyli raid. Spamujesz o inv.

* Wypijasz butelkę wódki i dziwisz się że tracisz przytomność. Przecież po jednej butelce powinieneś być tylko lekko "tipsy".

* Idziesz na wyższą uczelnię i prosisz tamtejszych inżynierów aby skonstruowali ci trinket +81 stamina, Noże goblińskiej armii do wskrzeszania, teleporter do Gadgetzanu i super google dla wojownika. Następnie dziwisz się czemu patrzą na ciebie bez sensu. W końcu dochodzisz do wniosku że nie mają jeszcze 400/450 w engineering.

* Uważasz że Leatherworking i Skinning to martwe profesje, bo ciężko znaleźć w mieście jakichś garbarzy.

* Widząc jakiegoś indiańskiego czy murzyńskiego szamana w filmie zastanawiasz się czy jest enhancement, ele czy resto.

* Widząc jakichkolwiek magów i czarodziejów w filmach, porównujesz ich umiejętności do czarów maga, warlocka i priesta. Po chwili stwierdzasz że twórcy filmu to idioci, bo jeden mag ma umiejętności maga (np. tworzy portal), ale też warlocka (rzuca klątwy).

* Jak widzisz, że ksiądz jest bity na ulicy przez bandę chuliganów, uważasz, że nie musisz interweniować, bo ksiądz może zrobić Power Word: Shield, przestraszyć chuliganów, wyhealować się i uciec.

* Jak widzisz egzekucję w filmie dochodzisz do wniosku, że oszukiwali, bo wojownik użył execute na osobie z maksymalnym hp.

* Kiedy twój pies zdycha, odcinasz mu łapę i przywiązujesz sobie do lewej ręki, mówiąc, że będzie fajny "fist na off-handa"

* zabijasz jaszczurki i uważasz, że masz pecha, że nie dropują z nich żadne Azure Whelpling, Dark Whelpling, czy Green Whelpling,a przecież posiadanie zwierzątka smoka to takie zajebisty powód, żeby się z tym obnosić.

* Widząc młodego karła krzyczysz "Śmierć gnomom!"

* Widząc starego karła krzyczysz "Śmierć krasnoludom!"

* Pytasz dziadka czy jest jeszcze człowiekiem, czy już forsaken undead.

* Kiedy orientujesz się, że kieszonkowiec ukradł ci portfel, krzyczysz na ulicy "ZOSTAŁEM ZHAKOWANY!!!!!!!!!!!"

* Zjadłeś 25 różnych potraw, no i gdzie jest achievement?

* Chodzisz po Warszawie, po wszystkich jej zakątkach. Kiedy dzwoni do ciebie kolega, mówisz że robisz achievementa [Explore Warsaw].

* Widząc Sejm, mówisz "LFM SEJM 25 man, need healers, tanks and some dpses!

* Gdy widzisz ludzi oblegających siedzibę premiera, móisz "O, kolejny PvP raid na premiera"

* Wysyłasz list do prezydenta. Czekasz długo na odpowiedź, ale to nic. Game Masterzy zawsze się ociągają z odpowiedzią.

* Codziennie kupujesz sobie piwo i się upijasz - przecież to tylko pogorszenie jakości widzenia.

* Chodzisz do klubu hafciarek, by nauczyć się Tailoringu

* Wszelakie święta bądź egzaminy i ważniejsze w życiu wydarzenia uważasz za Eventy Servera.

* Zgubiłeś się w lesie i wnioskujesz że nie uda ci się wyjść dlatego dzwonisz do kolegi i mówisz mu żeby znalazł warlocka żeby cię zsummonował.

* Dziwi sie , bo odkrył całą mape i nie dostał Achivementa

* Chodzi i zbiera wszystkie zielska i robi z nich potiony. Dziwi sie że po ich wypiciu trafia do szpitala. Przecież powinno mu życie zregenerować!!

* Będąc na konwencie BlizzCon zauważasz gostka przebranego za trolla wskakujesz na byle co wyższe niż pół metra i zaczynasz wykrzykiwać "For the Aliliance!".

* Po skończeniu pracy domowej myślisz I need mb (mana break)

* Twierdzisz, że allegro.pl to Auction House, a komputer Aucctionner

 

 

10 PRZYKAZAN WoWa

 

I Nie będziesz miał gier innych przed WoWem

II Nie będziesz używał imienia Blizzarda na daremne

III Pamiętaj abyś dzień resetu święcić

IV Czcij tanka i healera swojego.

V Nie haxuj

VI Nie wysyłaj fałszywych reportów na bliźniego swego

VII Nie ninjuj itemów z bossów

VIII Nie slackuj na raidzie

IX Nie pożądaj gearu bliźniego swego

X Ani żadnego itema który jego jest

 

 

UWAGA : Wszystko Wziete z Nonsensopedii !!!!!!!!!!!!!!!!!!

2vd06cz.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...