Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Zmiana wyglądu podfor na forum głównym


נσкєя™

Zgadzasz się?  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zgadzasz się?

    • Tak
      3
    • Nie
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

mam propozycję aby zmienić wygląd z takiego

339231417191361126762.jpg

na taki:

332231417191362126762.jpg

Ten pierwszy wygląd jest na Full Screnie a wyglądało by lepiej gdyby też na FS wyglądało jak na drugim zdjęciu.

 

 

 

 

Sorty za moją beznadziejną budowę zdania.

Mój stary nick: damian5602
Nick League Of Legends: Sonaes

Opublikowano

Nie. To tylko zbędne dodatkowe 2073px wysokości strony a co za tym idzie ewentualne dłuższe scrolowanie strony.

 

Teraz (1663 x 9879 px)

Po ew. zmianie (1663 x 11952 px)

 

Przed:

 

 

816101417194460638160.png

 

 

Po:

 

 

595931417194461638160.png

 

 

Koniec w temacie...

Opublikowano

Strona się wydłuży i trzeba będzie dłużej lecieć w dół. Aczkolwiek przyzwyczaimy się, tak jak do niebieskiego designu, nowej ikonki i loga.

 

Tak.

Opublikowano

Raczej nie ma potrzeby, po to jest w taki sposób, by nie trzeba było scrollować poza tym i tak dość długiego forum jest, a nie każdy "niedzielny użytkownik" wie, że można chować niepotrzebne działy.

NIE

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

Nie, wtedy będzie jeszcze więcej przewijania na dół strony, a w 5 czy 7 "podfor", które są w dziale głównym nie sprawiają chyba trudności z wyszukiwaniem ;)

 

 

Raczej nie ma potrzeby, po to jest w taki sposób, by nie trzeba było scrollować poza tym i tak dość długiego forum jest, a nie każdy "niedzielny użytkownik" wie, że można chować niepotrzebne działy.

NIE

Jeszcze dodatkowo gdy daziały są schowanie, to i tak przy sładym łączu trochę czasuu mija zanim one się schowają :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...