Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukamy osoby obeznanej w obronie przed atakami na serwer


uzytkownikone

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, nasz serwer ts3 brutals.eu poszukuje osoby obeznanej w atakach na serwer(dedosy, pingowanie), chodzi głownie o ludzi ogarniętych w obronie przed dedosami i pingowaniem, ponieważ w statnim czasie nasz serwer jest czętsto nawiedzany przez hakerów. Kontakt: [email protected]   

Opublikowano

Witam, nasz serwer ts3 brutals.eu poszukuje osoby obeznanej w atakach na serwer(dedosy, pingowanie), chodzi głownie o ludzi ogarniętych w obronie przed dedosami i pingowaniem, ponieważ w statnim czasie nasz serwer jest czętsto nawiedzany przez hakerów. Kontakt: [email protected]   

 

Znajdź po prostu dobry hosting ew. dokup ochronę, nie proś o takie coś ludzi, których nie znasz :).

Takie jest moje zdanie.

Opublikowano

Przed atakami DDoS/DoS nie ma ochrony. Najwyżej możesz dokupić sobie dodatkowe ochrony tak jak mówi to pan wyżej, lecz to też tak dużo nie daje... 

Opublikowano

Powiem tak ..

 

Koledzy powyżej mają 100% rację z Hostingem.

 

Polecam ci NetSpeak lub HosTeam.

 

NetSpeak ---> http://net-speak.pl/

HosTeam ---> http://hosteam.pl/

 

Osobiście ci polecam NetSpeak bo w cenie masz panel administracyjny.

 

Ps.

 

Jak tam zakupisz maszynkę to ci twoi "hakerzy" mogą ci co najwyżej naskakać :).

80905622020518233637.png

Opublikowano

xTovganx -> Jesteś pewny ? Może się przekonamy :)

Hosteam(Net-Speak tez) ma lukę w zabezpieczeniach mało kto o niej wie ale jednak...

 

Spoko, mogę ci pomóc, napisz na PW.

qs4J0Fl.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Też podbijam Net-Speak, host jest ok, a obrona jest wystarczająca (na ile się da)

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

xTovganx -> Jesteś pewny ? Może się przekonamy :)

Hosteam(Net-Speak tez) ma lukę w zabezpieczeniach mało kto o niej wie ale jednak...

 

Spoko, mogę ci pomóc, napisz na PW.

Prawda jest taka ze nie ma hostingu, który chroni przed każdym, pytanie tylko kto ile płaci za atak ew. Czy zainteresowanemu chce się tracić na to czas

Profesjonalne Wsparcie Serwerów TeamSpeak3          Boty funkcyjne na Serwery na zamówienie         Twórca bety Dużego Bota Serwerowego TS3


Kontakt:


PW     GG: 2660269     e-mail: [email protected]

Opublikowano

IP : 37.59.110.*** waszego ts3 ..

Dostawcą jest ovh,które posiada niby zabezpieczenia,ale nie chroni usług użytkownika.Oferta Anty-DDos Pro,którą oferują nie dziala z serwerami VPS ..

Sam firewall napisany może ograniczyć atak,ale calkowicie go nie zabije!

1377531174-U173186.png


Opublikowano

­

 

xTovganx -> Jesteś pewny ? Może się przekonamy :)

Hosteam(Net-Speak tez) ma lukę w zabezpieczeniach mało kto o niej wie ale jednak...

 

Spoko, mogę ci pomóc, napisz na PW.

Annon konkretna osoba <3

 

Dobry FW i możesz spać spokojnie :)

7440414202894171306241.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...