Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Maple Sotry vs 2moons


Gość PiPr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wam

 

A więc mam mało wolnego miejsca i starczy tylko na jedną grę i nie mogę się zdecydować co ściągnąć..

 

Wobec tego mam kilka pytań odnośnie 2moons

 

Czy tutaj są już te nowe skille ?

 

Czy na spotach występuje taki fajny mob AKRIS ?

 

Co robi w końcu ten Vac Hack bo nie mogę zaczaić ^^ ?

 

 

I odnośnie Maple Story

 

Czytałem, że na Global Maple Story rejestracja zablokowana, chciałem ściągnąć z : http://en.mapleeurope.com/Maple.aspx - czy to dobry wybór ?

 

Czy często spotyka się Hackerów ? Bo co jak co, ale w tę grę chciałbym zagrać full legit

 

 

Wymieńcie mi plusy i minusy tychże gier ^^

 

Topic ważny do nocy z Niedzieli na Poniedziałek

 

 

Pozdro

Opublikowano

Ja bardziej Polecam Maple...

 

Nie że nie grałem w 2moons ale jakos mi to nie przypasiło

 

Nie Będe Wymieniac Plusów Minusów Ale Osobiśćie Polecam Maple Story:]

Opublikowano

Graj w Maple Story na Swiecie Windia(GMS) :) dostaniesz tam z 300k ode mnie :P

Polecam.

EMS to kicha :P

zarejestruj sie przez E-Bordera

w dziale MS w starociach byl ten temat

Opublikowano

Ms odpada.. sciagnalem dzis Europe Maple Story i jak uruchamiam to wyskakuje mi cos z monitorem, podejzewam, ze moj monitor sie do niczego nie nadaje

 

 

 

Opublikowano

reinstallowalem

 

a ten blad to

 

 

Out Of Frequency

 

 

XX : XX

 

XX : XX

 

Gdzie X to Litera A-Z albo cyfra 1-9

 

 

z 2moons ściąganie za wolno mi idzie, czekam do 22 dziś

Opublikowano

w folderze maple story jest plik setup kliknij i jak wyskoczy ci okienko wciśnij no lub nie zależ czy masz po ang czy po pol.

Kto, kurwa śmiał edytować moją sygne, ja sie pytam?

Opublikowano

Nie ma sprawy i jak coś polecam bandita (25 dex reszta w luk do 10 poziomu) lub assasina (tak samo) dit ma drogie eq ale to se poczytasz gdzie indziej a sin ma straty w gwiazdkach.

Kto, kurwa śmiał edytować moją sygne, ja sie pytam?

Opublikowano

Dla mnie maple jest zbyt dziecinne i skonczylem gre po 30 minutach tak 2x podchodzilem do tej gry ale nie wyszlo a 2moons to inna bajka gierka kozacka :P Tylko troszke bugow jest. Co do vaca to jest hack ktory przyciaga wszystkie moby ze spota do ciebie(normalnie mozna przyciagnac 2?), one cie nie atakuja, ale ty je mozesz.

budynsz1.jpg

Jesli macie problem piszcie na GG 1252128

Ogladamlogobleach2tx8.jpgWszystkie juz widzialem

Opublikowano

Ja bym ci bardziej 2moons poradzil :D Jest zajebisty. Jak bys np. chcial wyprubowac skille to wrzucilem tu prywatny server w dziale 2moons. :P

18706.png

 

 

 

Opublikowano

dobra, wyczyściłem 11 dysków na kompie ;d i znalazłem miejsca na 2moons i MS xD teraz jeszcze tylko czekać aż net się naprawi i no life przed kompem

Opublikowano

Jedno małe pytanie czy opłaca grać się jescze w MS od nowa po 2-3 latach przerwy ? Dużo się zmieniło od tego czasu (jak tak to na lepsze czy na gorsze chodzi oczyiwście o liczbę graczy, cziterów ;P i banów xD) czy w zasadzie nie ? Pytam ponieważ czekam na pre-paida w wowie i nowego kompa i niemam co robić przez ten czas w wolnych chwilach ... oczekuję na szybką i zwiezłą odpowiedź xP

 

@down

Mówisz o sponsorze NX cash (czy jakoś tak) czy normalnych meso xP, oczywiście myślę, żę sobie poradzę bez sponsora bo kiedyś na bellocanie 3kk meso uzbierałem na hackowaniu xD więc jakoś to będzie

<a href="http://img27.imageshack.us/my.php?image=1213498071323.gif" target="_blank"><img src="http://img27.imageshack.us/img27/6875/1213498071323.gif" border="0" class="linked-sig-image" /></a>

Opublikowano

Zmieniło się na lepsze :)

Mniej Hackerów/banów graczy jest of course duzo więcej.

Fajne sie gra jak masz 'sponsora' na start :P,a tak bez tez idzie dobrze :).

Poprostu polecam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...