Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

VIDEO ~ Podziemna groza (nowy champ?)


Jerem96

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co chwilę nowy champ, jakoś ostatnio przestały być dobre, Vel'Koz, Azir, Kalisty jeszcze nie odkryłem, mam nadzieję, że będzie grywalny. Wie ktoś może, na jaką linie będzie przeznaczony?

 

Ha ha. To jeśli według Ciebie Azir (bóg late), Velkoz i Kalista (traf Kalistę z evade i jej pasywką z jakiegoś skilla) są niegrywalni to nie wiem czego ty oczekujesz? Aaa no tak może oczekujesz Ryze'a V2, który ma wszystkie skille targetowalne bo skillshoty są zbyt trudne.

Opublikowano

A może to z HOW2PLAY i Godzillą się potwierdzi ;3 . Champ zajebis&!!! Pewnie będzie miał związane skille z teleportacją tak samo jak ult .

Nowicjusz
Opublikowano

Mam nadzieję że to skin, tym champów jest już fuja co chwile jakiś nowe gunwo dodajo  :ninja:  ^_^

Opublikowano

Co chwilę nowy champ, jakoś ostatnio przestały być dobre, Vel'Koz, Azir, Kalisty jeszcze nie odkryłem, mam nadzieję, że będzie grywalny. Wie ktoś może, na jaką linie będzie przeznaczony?

Vel'koz - owszem, jest słaby. Ale jeśli według Ciebie Azir jest niegrywalny i nie jest dobry to my chyba gramy w zupełnie inną grę.

A jeśli chodzi o nowego champa - może to ten Teridius (lub Toridius, nie pamiętam :D)?

yorick.png

Dostać ostrzeżenie za byle gówno? Jest

Opublikowano

Vel'koz - owszem, jest słaby. Ale jeśli według Ciebie Azir jest niegrywalny i nie jest dobry to my chyba gramy w zupełnie inną grę.

A jeśli chodzi o nowego champa - może to ten Teridius (lub Toridius, nie pamiętam :D)?

jeśli według ciebie vel'koz jest słaby bo zagrałeś nim jedną grę i miałeś 0/10 to jesteś w błędzie.

Podaj mi rękę, zaróbmy hajs... 


eh8pquc.jpg


Core i7- 4960X @ 4.5GHz


Asus P9X79 Deluxe


GTX 780 SC


HyperX Predator 16GB

Opublikowano

Kolejny co gra pewnie katariną na Vel'Koza i twiedzi, że jest słaby a sam pewnie nigdy nim nie grał, porażka człowieku. Każdy champion jest dobry tyle, że trzeba umieć nim grać i dać mu szanse i czas na ogarnięcie go. Ja np. Vel'Kozem wygrywam i gram najwięcej rankedów a nie gram na miderami tylko junglerami.

Opublikowano

jeśli według ciebie vel'koz jest słaby bo zagrałeś nim jedną grę i miałeś 0/10 to jesteś w błędzie.

A jeśli nie?

 

Kolejny co gra pewnie katariną na Vel'Koza i twiedzi, że jest słaby a sam pewnie nigdy nim nie grał, porażka człowieku. Każdy champion jest dobry tyle, że trzeba umieć nim grać i dać mu szanse i czas na ogarnięcie go. Ja np. Vel'Kozem wygrywam i gram najwięcej rankedów a nie gram na miderami tylko junglerami.

Nikt nie pytał.

yorick.png

Dostać ostrzeżenie za byle gówno? Jest

Opublikowano

Na 100% jest to nowa postać, wystarczy spojrzeć na adres prowadzący do filmu eune.leagueoflegends.com/pl/news/champions-skins/champion-preview/podziemna-groza

Opublikowano

Vel'koz - owszem, jest słaby. Ale jeśli według Ciebie Azir jest niegrywalny i nie jest dobry to my chyba gramy w zupełnie inną grę.

A jeśli chodzi o nowego champa - może to ten Teridius (lub Toridius, nie pamiętam :D)?

Velkoz słaby? Haha, mogę Ci tylko napluć w twarz :)

@top

Na 50% obstawiam, że to będzie z pustki.

Opublikowano

Mi się wydaje, że będzie to rework cho :)

Na 40% nowy champ, bardziej za reworkiem cho.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...