Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

gtx 970. Gigabyte vs palit jetstream


xAdiXx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdecydowanie Palit. Gigabyte pewnie kolejną wichurę wypuściło znając życie.

Proponowane zestawy komputerowe na bieżący miesiąc:

KLIK!

Pomogłem? Daj lajka! Potrzebujesz mojej pomocy? Oznacz proszę mój nick w poście @Nitex

:)

Opublikowano

Ma 3 wiatraki, wydaje sie solidnie mozna oC robic ;_;

To, że ma 3 "wiatraki", to nie znaczy, że jest dobre, to znaczy, że będzie huk pod obciążeniem.

Palita też podkręcisz

Proponowane zestawy komputerowe na bieżący miesiąc:

KLIK!

Pomogłem? Daj lajka! Potrzebujesz mojej pomocy? Oznacz proszę mój nick w poście @Nitex

:)

Opublikowano

Gigabyte od serii 7xx u nvidii sie zeszmacil po calosci. Na necie zobacz sobie jak aluminium ktore ma rozpraszac cieplo jest cieniutkie. Do tego czesto te gigusie leca na gwarancje. (Masa info jest w necie)

palit/asus ostatecznie MSI

graphic.png
Opublikowano

Jak wyrwiesz za poniżej ~1370zł to może być gainward jak będzie za ~1400zł to kupuj JetStream

 

Możesz też brać od Gigabyte wersje ITX jak masz małą obudowę 

Maksymalnie 5 linii w sygnie.

Opublikowano

Palit 2 lata gwarancji, boli. Czy moge kupic gdzies tanio strixa? wydaje sie najlepszy, albo msi.

Chyba ciache gigabyte, ladne chlodzonko 3 lata gwarancji, tak mysle.Na dodatek tania a ja nie jestem bogaty.:/

77127829691114164209.jpg
Opublikowano

Niby dlaczego, zapowiada sie najlepiej wlasnie msi. Ladnie wyglada, chlozenie b. dobre, pol pasywna i sie ladnie kreci. Czym sobie zawinela? Tylko wlasnie sie obawiam tym wejsciem 1x a inne maja 2x

77127829691114164209.jpg
Opublikowano

Dlacego strix? co mi zaoferuje wiecej niz inne karty typu MSI lub palit, lub gigabyte? 
To wejscie mnie boli w strixie, podobno to oslabia

A jak nie strix bo ciezko z cena jego to wezme MSI co nie? :)

77127829691114164209.jpg
Opublikowano

Msi oferuje mi 61 stopni max + lepsze oc a cena taka sama (allegro) 
nie wiem. 
Asus na 1 a jak nie asus to msi?

77127829691114164209.jpg
Opublikowano

Msi oferuje mi 61 stopni max + lepsze oc a cena taka sama (allegro) 

nie wiem. 

Asus na 1 a jak nie asus to msi?

A powiedz skąd mi te temperatury wziąłeś ?

Opublikowano

Nie wazne, MSI jest lepiej wykonane niz palit z kawalkiem zelastwa. nie wiem co wybrac kurcze
asus na 1 miejscu

potem msi?

77127829691114164209.jpg
Opublikowano

Msi (wersja czerwona) jest dobre ale najgłośniejsza, windorce się chowa  :D

 

 

Ranking pod względem wydajności i opłacalności według mnie:

1 Strix (najlepsza)

2 MSI wersja niebieska 

3 JetStream i Gigabyte ITX

4 Phantom 

5 Zotac i windforce (przynajmniej są tanie ^^)

6 Palit Gainward

Maksymalnie 5 linii w sygnie.

Opublikowano

@Michoł3 o czym ty czlowieku gadasz, co bym recenzji nie obejrzał, to mowia ze jest super cicha, nawet sa testy.
Dobra, do zamkniecia wezme Strix, msi gaming, albo palit/msi nieb.

77127829691114164209.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...