Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tytuł: Ku Pamięci Prezydenta Rp Lecha Kaczyńskiego I Wszystkich Ofiar.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stworzyłem ten temat ze względu że czujecie nienawiść do Rosjan to nie jest prawda ze to był zamach.Po prostu to był tragiczny wypadek ten samolot był już starą wersją.Wiem że dla was to było obumarcie cześć serca tak jak by zanikła.Dlatego prosiłbym o 1 minute ciszy dla tak wspaniałego człowieka (Lecha Kaczyńskiego).Nie zmienił całej Polski ale część jej.Może nie lubił go cały świat ale on i tak lubił wszystkich.

 

Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. W katastrofie samolotu zginęło 96 osób.

 

 

W 1972 do służby weszły pierwsze maszyny tego typu

 

ess – pasażerski samolot średniego zasięgu, produkcji radzieckiej, zaprojektowany w biurze konstrukcyjnym TupolewaSamoloty te używane były przez linie lotnicze byłego ZSRR, Bułgarii, Kuby, Polski, Rumunii, Węgier, KRL-D i Syrii. Samoloty Tu-154 zostały wycofane z PLL LOT, jednak dwie maszyny typu Tu-154M Lux znajdowały się na wyposażeniu 36 Specjalnego Pułku Lotnictwa Transportowego jako samoloty do przewozu władz państwowych.

Video nakręcone po wypadku

http://www.poranny.p...&id=qFa6sT4_cWw

 

 

 

Zdjęcie szczątek samolotu:

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzztk.jpg[/img]

 

Więcej informacji znajdziecie tu:

http://www.poranny.p...YDENT/900451799

pb-logo.jpg

 

Opis:

Strzelanina FPS stworzona z myślą o pojedynkach sieciowych. W całość wpleciono elementy charakterystyczne dla gier MMO, takie jak możliwość wykreowania unikalnego bohatera i dostosowania sposobu prowadzenia rozgrywki do naszego stylu.

 

Zapraszam więcej informacji o tej grze: >> http://www.mpcforum....rezentacja-gry/ <<

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

ja mimo wszystko nie czuje nienawisci do nikogo ale i tak uwazam ze to wypadek nie byl..

 

Zgodnie z regulaminem ruchu powietrznego czy jak to im sie tam nazywa jesli pilot nie slucha polecen z wiezy Wojsko ma obowiazek wyslac dwa mysliwce MiG do sprowadzenia samolotu na wlasniwe lotnisko....

 

Druga sprawa.... Samolot zachaczyl o drzewa po czym nastepnie sie zapalil... Troche to dziwne ze pozar objal tylko nie wielka czesc (kilka m2) skoro wogol byly kawalki drzew oraz nie padalo wczesniej....

 

Nastepna sprawa.... Zauwazcie ze szczatki samolotu nie wygladaja jak po rozbiciu sie samolotu... Samolot zachaczyl o drzewa co spowodowalo uszkodzenia i doszlo do spadniecia samolotu.... Dziwne tylko ze z samolotu zostaly tylko poszczegolne rzeczy (silnik,ogon i inne bzdety) ale po kadlubie brak sladu.. jakby to byla robota eksplozji....

 

Dla mnie to jest zamach i zdania nie zmienie ^^^

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

Trochę w tym racji a chciałbym dodać że samolot był wysyłany do Rosjan oni go naprawiali ale na pewno po przeglądzie ktoś jeszcze spr raz ale to z polaków.Jeśli zamach to prawda szykujcie się na 3 wojnę światową.(jeśli okaże się że to rząd rosyjski wymyślił.Rosjanie nie podadzą się.Aha jeszcze 1 kiedyś dowiedzieli się że w Polsce są rosyjscy agenci zdobywali oni informacje na temat tarczy antyrakietowej i tak dalej.

 

 

Z czarnymi jeszcze nie ale na pewno szybko spr bo samolot nie jest zniszczony bardzo dla zielonych czarne skrzynki to informacje na temat na jakiej wysokości leciał wszystko co mówili w samolocie zostało wysłane do czarnych skrzynek

pb-logo.jpg

 

Opis:

Strzelanina FPS stworzona z myślą o pojedynkach sieciowych. W całość wpleciono elementy charakterystyczne dla gier MMO, takie jak możliwość wykreowania unikalnego bohatera i dostosowania sposobu prowadzenia rozgrywki do naszego stylu.

 

Zapraszam więcej informacji o tej grze: >> http://www.mpcforum....rezentacja-gry/ <<

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

ja mimo wszystko nie czuje nienawisci do nikogo ale i tak uwazam ze to wypadek nie byl..

 

Zgodnie z regulaminem ruchu powietrznego czy jak to im sie tam nazywa jesli pilot nie slucha polecen z wiezy Wojsko ma obowiazek wyslac dwa mysliwce MiG do sprowadzenia samolotu na wlasniwe lotnisko....

 

Druga sprawa.... Samolot zachaczyl o drzewa po czym nastepnie sie zapalil... Troche to dziwne ze pozar objal tylko nie wielka czesc (kilka m2) skoro wogol byly kawalki drzew oraz nie padalo wczesniej....

 

Nastepna sprawa.... Zauwazcie ze szczatki samolotu nie wygladaja jak po rozbiciu sie samolotu... Samolot zachaczyl o drzewa co spowodowalo uszkodzenia i doszlo do spadniecia samolotu.... Dziwne tylko ze z samolotu zostaly tylko poszczegolne rzeczy (silnik,ogon i inne bzdety) ale po kadlubie brak sladu.. jakby to byla robota eksplozji....

 

Dla mnie to jest zamach i zdania nie zmienie ^^^

 

Ooo jak fajnie... Teraz przez miesiąc będziecie się kłócić na wszystkich stronach..:x

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...