Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Pomoc w wyborze champa


konrad154

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema szukam champa  z duzym dmg zalezy mi zeby to nie bylo adc poniewaz gram lucianem i juz mi sie znudzila gra adc junlgi tez za bardzo nie lubie robic  chetnie pogralbym czyms na topie albo midzie support tez odpada

Opublikowano

hmm zedem gralem ale jakos mnie to nie przekonalo moze dlatego ze niezbyt oganrniam bardziej rozwazam yauso irelia kha zix zalezy mi na duzym dmg oraz zeby nie byla bardzo papierowa

Opublikowano

hmm zedem gralem ale jakos mnie to nie przekonalo moze dlatego ze niezbyt oganrniam bardziej rozwazam yauso irelia kha zix zalezy mi na duzym dmg oraz zeby nie byla bardzo papierowa

Jeżeli rozważasz zakup Yasuo to mogę Ci go polecić.

 

+ Milion Dashy z E

+ OP Tarcza z W

+ OP Passywka -> Podwaja szanse na Kryta oraz uaktywnia tarcze, gdy dostaniemy obrażenia <3

+ True DMG z Q w każdej fazie gry.

+ 3x Q = Wir -> Podbija i zadaje obrażenia

+ Wspaniałe Ulti do TF

 

- Podatny na CC

- Papierowaty ( Jak każdy Assasin. Kha Zix również jest Papierowaty)

- Bez Feeda w Early gówno robisz, tylko Feedujesz enemy -.- -.-

34xi1itwtu8v.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...