Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

EQ do expa


xFatality1337_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko ! Otóz gram sb od tyg. w metina ( Na privie Nevastia ) i mam juz 48lv w lochach v1 sb spokojnie radzilem a w v2 dupa ;-;

Mój kolega ma 51lv i robi w v2 masuffki mobów i nie deda a ja tak xD .

 

Mam :

PZ -> 19K

PM-> 6K

ATAK-> 0,4K

OBR-> 0,4K

 

FMS Sr 39%

 

I EQ :

post-1290547-0-63024500-1416745041_thumb.png

post-1290547-0-04844900-1416745028_thumb.png

post-1290547-0-08337800-1416745063_thumb.png

post-1290547-0-63452300-1416745082_thumb.png

post-1290547-0-14779600-1416745097_thumb.png

post-1290547-0-98990100-1416745107_thumb.png

post-1290547-0-26480300-1416745053_thumb.png

post-1290547-0-03590000-1416745074_thumb.png

Opublikowano

Abs może byś wbił odporności? One tam mają miecze i łuki,to wbij odporności na miecze i na strzały,max hp też.

Abs na Miecze i Strzaly w v2 . Pierwsze slysze. Ja ci polecam wbij jak najwiecej na zwierzaki, do pz,kryta itp.
Opublikowano

Abs na Miecze i Strzaly w v2 . Pierwsze slysze. Ja ci polecam wbij jak najwiecej na zwierzaki, do pz,kryta itp.

Ja jakoś miałem odporności na miecze,strzały i bili mi po 20,dziwne co nie? Widać kompletnie się nie znasz.

Opublikowano

Ja jakoś miałem odporności na miecze,strzały i bili mi po 20,dziwne co nie? Widać kompletnie się nie znasz.

 

Miecze i strzały nie działają na szpony :) Działają na węże na początku :) Wbij w branzy hp i absorbacja do hp, buty hp omdelnie, naszyjnik hp omdlenie zbroja hp i absorbacja do hp.

Opublikowano

i w tarcze blok ciosu

dokładnie zapomniałem dotego zrób se buffa peirw błogo potem pomoc, wbij w wachlarzu 12 inta i w tarczy 12 inta + jak wbijesz 42 to kup koce na 42 z białego złota.

Opublikowano

Hełm: Regeneracja, Silny na zwierzęta
Zbroja: PŻ, do PŻ, strzały (KD uchylenia, witalności, defa)
Buty: Omdlenie, pż, kryt
Bransoleta: PŻ, do PŻ, zwierzęta
Naszyjnik: PŻ, omdlenie, strzały lub miecze
Kolce: Silny na zwierzęta, strzały lub miecze, odp na trucizny
Tarcza: Blok ciosów, NNO, silny na zwierzęta + staty postaci (szaman-int, ninja-zr,woj-siła,sura-int)
 

Opublikowano

Abs na Miecze i Strzaly w v2 . Pierwsze slysze. Ja ci polecam wbij jak najwiecej na zwierzaki, do pz,kryta itp.

dokładnie tak jak kolega mówi :) przyda ci się obrona więc wbij KD, może zmien maske na upiorna :) tarcze na 41lv i powinieneś klepac a jeśli dalej będzie ciężko to bij w rogu spota na koniu :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...