Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dwie stronki ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym Wam podać linki do dwóch stron przy których można się nieźle pośmiać.

 

Pierwsza z nich to www.bash.org.pl

Znajdziecie tutaj MASĘ śmiesznych cytatów z IRC'a . Niektóre są wprost wybitne ;)

Zresztą sami zobaczcie.

 

Druga jest mniej znana: www.pown.it

Sam nie wiem jak ją opisać. Zawiera ona ponad 1500 BARDZO zabawnych, krótkich filmików i animacji flash.

NAPRAWDĘ nie wiem jak to opisać. Po prostu kliknij w link znajdujący się dwie linijki wyżej.

 

Enjoy ;-)

Opublikowano

Sama jesteś bez sensu kobieto. Wszedłeś chociaż na te strony? Szczerze wątpię.

Kto tu sobie posty nabija ;]? I właśnie, dlaczego sądzisz że ten temat jest bezsensowny?

Podaj jakiś argument.

 

 

 

 

@off

 

Ojj, widać, że masz 12 lat.

Opublikowano

Kobieto, no moze nie nabijasz postow?

Weszlem na te strony i sa bez sensu A ta 1 to juz calkiem, a ty kozaczku ile masz lat?

11hbhnt.png

Opublikowano

@OffTopic

@@icemaN

Kobieto, no moze nie nabijasz postow?

Weszlem na te strony i sa bez sensu A ta 1 to juz calkiem, a ty kozaczku ile masz lat?

Człowieku, jak coś jeszcze do niego miałeś, mogłeś zedytować pierwszy post, lub napisać na PW.

Wybacz, ale report leci -_-.

 

@PS

Polecam ściągnąć FireFox2 albo kupić słownik ortograficzny.

Pozostaje jeszcze ortografia.pl :D

 

@OnTopic

Strony fajne, regualrnie przeze mnie odwiedzane :]

exModerator MapleStory

Opublikowano

Ty go nie bron,umiem dobrze ortografie nie pisze ż ś ć itp bo to nie jest az tak bardzo potrŻebne

 

11hbhnt.png

Opublikowano

Lodowy pojebie coś ci nie pasuje?

Sam wbijasz posty pisząc takie głupie odpowiedzi!

Radze wbijać dalej bo jak na razie to pijawa z ciebie i jesteś właśnie tak upierdliwy jak pijawa!

 

@topic

Heh jest sie z czego pośmiać :P

Jutro jeszcze tam zajrze ;p

 

 

Edit: @down TAK!

Wysyłam zapy na Lockerz !!!

Pisać pw z mailem.

Opublikowano
Sama jesteś bez sensu kobieto. Wszedłeś chociaż na te strony? Szczerze wątpię.

Kto tu sobie posty nabija ;]? I właśnie, dlaczego sądzisz że ten temat jest bezsensowny?

Podaj jakiś argument.

@off

 

Ojj, widać, że masz 12 lat.

 

Według mnie to ty Lead nabijasz posty a ostatnio sam do mnie skakałeś z wonatmi.Bash jest już stary,lecz i tak według mnie ludzie,których cytaty są na nim są mądrzejsi od ciebie.

 

Apropos:

To ty chyba masz 12 lub mniej a w poziom IQ to już wole nie wnikać -.-

Opublikowano

Hahaha, azerf co ty tu robisz? Myślałem że uciekłeś do mamy ;)

Ty się tutaj lepiej nie wypowiadaj, założyłeś 5 topiców w których chciałeś między innymi konwenter do filmów, masz bana na google? o.O

W 2 dni narobiłeś ok. 80 postów.

I ty mi mówisz, że sobie posty nabijam?

 

Zrównałem cię wtedy z ziemią, nie chcę tego robić ponownie.

Idź się udzielaj na jakimś innym forum, tutaj nie ma KURWA dla ciebie miejsca. Tak trudno to zrozumieć?

 

PS.

Od dziś będę pisał wszystkie posty na żółto, na cześć koloru twoich zębów (Wnioskuje to po jednym ze spamotwórczych tematów które napisałeś)

 

 

@edit.

 

DOBRA, pewna osoba doradziła mi, aby nie karmić trolli. Więc już nie odpowiadam.

Opublikowano

Proszę jakiegoś admina o usunięcie tych postów nie potrzebnych

 

@topic

stronki fajne tylko ten pown.it na nim niektóre flashe są badziewne

Kto, kurwa śmiał edytować moją sygne, ja sie pytam?

Opublikowano

Hahahaha zrównałeś mnie z ziemią powiadasz ;D? A nawet jak bym napisał milion postów w,których nie nabluzgałbym na ludzi twojego pokroju tylko wypowiadałbym sie normalnie jak człowiek to bym bana nie dostał ale widzę,że ty nie pojmujesz aluzji =P Jako reklamę basha powinni umieścić twoją mordę,każdy by wiedział że ta strona jest o dzieciach z niedorozwojem które są nie kochane i dlatego próbują dogryźć innym tekstom o rodzinie =P Weź sie dziecko schowaj bo jak cię widzę to mi sie rzygać chcę.

 

@Down:

Zwykle sie hamuje ale przy tym typie nie wyrabiam...sam pierwszy zaczął sie kłócić i fikać,a do tego mnie straszy że jego koledzy mnie nie lubią...co może wymyślą wierszyk o mojej rodzinie,lecz więcej nie oczekuje po nim...

Opublikowano

Azerf hamuj się ... to nie jest forum do wyzywania się tylko do dzielenia sie własną opinią/sugestią, masz problem pogadaj z nim na gg/PW a co do topicu to bash jest bardzo fajny można sie pośmiać jak ma się zły humor (wiem są google od kawałów ale to są realne cytaty) lecz pown już jakoś mniej przypadł mi do gustu, nie wiem może jescze nie trafiłem na jakąś dobrą "flaszke" ;P

<a href="http://img27.imageshack.us/my.php?image=1213498071323.gif" target="_blank"><img src="http://img27.imageshack.us/img27/6875/1213498071323.gif" border="0" class="linked-sig-image" /></a>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...