Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Założenie/Znalezienie drużyny - Wonderchild


Cabaye

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Cześć, witajcie, z tej strony Mateusz "Wonderchild" Caban.

Piszę temat w tym dziale ponieważ poszukuję dobrego/zgranego teamu do Counter-Strike:Global Offensive.

Może być to drużyna, która poszukuje jednego czy np. 2 graczy lecz nie "KLAN" , który ma graczy od cholery, chodzi mi o 5-os. drużynę.

Biorę też pod uwagę założenie własnego teamu, więc oczekuje na propozycje drużyn i pojedynczych graczy.

Napiszę coś o sobie :

- mam 17 lat

- w CS:GO gram ponad pół roku

- najwyższą rangę jaką posiadałem to Eagle, ok. miesiąc temu wbiłem szeryfa przy 270 winach teraz mam 370

- moja aktualna ranga to MG1, ponieważ miałem dosyć długą przerwę w cs'ie z powodu wypalenia i nadmiernych godzin, które w nim spędzałem, stwierdziłem ze muszę sobie odpocząć 

- w cs 1.6 pogrywałem sobie ok. 1.5 roku ale nic specjalnego

- aktualnie jestem w trakcie rozgrywania turnieju cs:go, 6 grudnia jadę na LAN

- jestem jak najbardziej na tak na : sparingi, granie ESL, faceit, cevo itp.

- link do mojego steam - http://steamcommunity.com/id/cabayey/

- mój poprzedni nick to Cabaye

2035914167005631226594.jpg

 

 

Czego wymagam ?

- odpowiedni wiek do gry

- mikrofon

- teamspeak

- zgranie

- rangi w okolicach MG1 - Eagle 

- miłej atmosfery

76561198122183406.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...