Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PL3 czy opłaca się zacząć grę?


Xanteris

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Chciałbym zacząć grę ale nie wiem jak to z cenami na handlu, czy jak wylece na x3, x4 to odrazu padne. Czy jest jakiś dobry klan dla początkujących?

Opublikowano

Gram na PL3 i jestem zadowolony.

 

Można spokojnie expić na x-3, x-4 x-1, x-2

 

Jeśli chodzi o aukcje to tak:

- Irys ok. 40,70mln    @Edit

- LF3 ok. 20,40mln    @Edit

- Lasery od 1 mln do 5 mln

- Rakiety 500 k do 5 mln

- CPU maskujące 50 ok. 60 mln

- CPU maskujące 10 ok. 15 mln

- Wszystkie małe CPU np. CPU auto-rakiety 10 k czyli najniższa cena

- Goliath 3 mln - 10 mln

- Vega 1 mln - 2 mln

- Leonov - 100k - 1 mln

- Wszystkie ekstrasy od 1 mln - 70 mln.

- Designy po 10 k

 

Firma:

 

Jestem w MMO i całkiem dobrze jest :P

- Eventy zależy ale teraz MMO wygrywa wszystkie piłki kosmiczne.

 

 

+ Jeśli jeszcze czegoś potrzebujesz to pisz :P +

Opublikowano

Gram na PL3 i jestem zadowolony.

 

Można spokojnie expić na x-3, x-4 x-1, x-2

 

Jeśli chodzi o aukcje to tak:

- Irys ok. 40,70k

- LF3 ok. 20,40k

- Lasery od 1 mln do 5 mln

- Rakiety 500 k do 5 mln

- CPU maskujące 50 ok. 60 mln

- CPU maskujące 10 ok. 15 mln

- Wszystkie małe CPU np. CPU auto-rakiety 10 k czyli najniższa cena

- Goliath 3 mln - 10 mln

- Vega 1 mln - 2 mln

- Leonov - 100k - 1 mln

- Wszystkie ekstrasy od 1 mln - 70 mln.

- Designy po 10 k

 

Firma:

 

Jestem w MMO i całkiem dobrze jest :P

- Eventy zależy ale teraz MMO wygrywa wszystkie piłki kosmiczne.

 

 

+ Jeśli jeszcze czegoś potrzebujesz to pisz :P +

 

 

- Irys ok. 40,70k

- LF3 ok. 20,40k

 

chyba kk bo nie możliwe żeby lf3 był tańszy od goliata

cupakgame.jpg

Opublikowano

- Irys ok. 40,70k

- LF3 ok. 20,40k

 

chyba kk bo nie możliwe żeby lf3 był tańszy od goliata

Tak dzieki poprawka:

 

- Irys ok. 40,70mln

- LF3 ok. 20,40mln

@topic

Jeśli chcesz pomocy w misjach to mogę pomóc przy tutorialu :P

Opublikowano

Kurde, coś sie zbugowało bo już wcześniej napisalem ze juz gre zaczynam na pl3 w vru i prosze o zamkniecie tematu. Zarobilem w godzine juz  6 milionow.

 

 

 

PS. Mógłby mi ktoś pomóc na drugiej gali potem?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...