Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Słyszał ktoś o megabot?


Dziabal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Właśnie mam dość czekania na tibieauto (czekam bo jest darmowa i proszę nie dodawać idiotycznych komentarzy które są zbędne). Szukam tak po google i znalazłem bota o nazwie "megabot". Teraz pytanie do osób, które używały już owy wspomagacz. Czy nie posiada zbędnego oprogramowania typu keyloger itp? Oraz oczywiście, czy jest on bezpłatny :)    Jeżeli znacie jakiegoś darmowego bota, to proszę o podanie głównej strony lub samą nazwę, jeżeli to nie kłopot :) Choci o bota który jest przejrzysty oraz łatwy do ustawienia.

 

Proszę nie dodawać komentarzy, które nic nie wniosą do tematu. Również proszę o wyłączny link do danego bota, a nie do ich spisu oraz komentarz czemu akurat tego polecasz :) Z góry dzięki oraz Like za pprzydatne informacje :)

Opublikowano

Darmowy teraz i wiarygodny to tibiaauto tylko. Reszta to xenobot, windbot, magebot.

 

Tibiaauto co Ty gadasz. Może jest i darmowy ale patrz jakie aktualizacje + ( nie wiadomo co to ten python ), dziwny...

 

Ja od siebie polecam Xenobot + crack. Bardzo dobry bot, sam korzystam.

 

Co do Magebota oryginalna stronka ale płatna bo cracków to nie ma w necie za darmo.

 

Oryginalna strona: http://www.tibiadb.com/

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Tibiaauto co Ty gadasz. Może jest i darmowy ale patrz jakie aktualizacje + ( nie wiadomo co to ten python ), dziwny...

 

Ja od siebie polecam Xenobot + crack. Bardzo dobry bot, sam korzystam.

 

Co do Magebota oryginalna stronka ale płatna bo cracków to nie ma w necie za darmo.

 

Oryginalna strona: http://www.tibiadb.com/

Serio nie wiesz co to python? Morness a'ka challenger zawiodłem się na Tobie :v.

Jeżeli chcesz cracki to windbot i xenobot.

https://tibiawindbot.com

http://xenobot.net

Jeżeli darmowy to tylko tibiaauto.

@Alve

Pisałem tylko te co polecam, RedBot jest dla mnie jednym wielkim chłamem :P.

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

@Morness

Umiesz Ty czytać ze zrozumieniem? Pytał się o darmowy... Darmowym teraz jest jedynie tibiaauto, nie pytał się o cracka.

 

Topic:

Zapomniałem dodać, że jest jeszcze RedBot płatny, ale jest bardzo słaby jakościowo.

 

Co do pythona, to trochę przykre, że ktoś nie zna tego języka programowania, bo ma bardzo duży potencjał i można w nim bardzo wiele napisać jeżeli się umie.

66j32w.jpg
 
Sprawdź mój tutorial na temat demonbuddy!

Nie odpowiadam na wiadomości prywatne.

Opublikowano

Dzieki wielkie za wypowiedzi :)Alve, może i Crisey odbiegł troszkę od tematu, lecz na pewnie komuś sie to przyda :) Lecą Like oraz mam nadzieje, że ktoś jest wstanie jeszcze coś ciekawego dopisać :)

Opublikowano

Możesz także zobaczyć NeutralBot'a : http://neutralbot.net/  - jest darmowy i przypomina mieszankę ibota z windbotem [obu z tych botów nie cierpię], ale można się przyzwyczaić ;)

 

EDIT: Jest to chyba jedyny bot w pełni działający na W8.1Enterprise x86_64 oraz W10-TP.

Efekty jednego dnia wolnego od pracy :

lWxix4K.png

Chcesz wspomóc produkcję tego bota? Masz doświadczenie w programowaniu modułów, tworzeniu GUI czy skryptowaniu [C#]?

napisz na pw : http://www.mpcforum.pl/user/1285262-bleblable/

Opublikowano

MegaBot zwany również BBotem, ja go używałem

co prawda nie jest darmowy ale moim zdaniem to dobra inwestycja, średnia wykrywalność i ludzie nie skarżą się na hacki.

jest intuicyjny w obsłudze, ogarnie go nawet ktoś kto ma pierwszy raz do czynienia z botem, a z forum można ściągnąć wiele darmowych skryptów.

Opublikowano

Możesz także zobaczyć NeutralBot'a : http://neutralbot.net/  - jest darmowy i przypomina mieszankę ibota z windbotem [obu z tych botów nie cierpię], ale można się przyzwyczaić ;)

 

EDIT: Jest to chyba jedyny bot w pełni działający na W8.1Enterprise x86_64 oraz W10-TP.

Każdy działa na W8.1Enterprise

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

Każdy działa na W8.1Enterprise

Z tym się nie zgodzę, próbowałem odpalać:

  -TibiaAuto,

   -RBP,

   -XenoBot,

   -NeutralBot,

   -WindoBot

 

Boty które nie działały:

  -RBP,

  -XenoBot

 

Boty które działały częściowo:

  -TibiaAuto,

  -Windbot

 

Boty które działały w 100%:

  -NeutralBot

 

Dodam tylko że "testy" przeprowadzałem na Lenovo Y50-70 z systemem W8.1Enterprise x86_64 oraz W10-TP x86_64.

Dodatkowo: zainstalowane MSVC++ 2005 do 2013, MSVS 2013 z .NET Framework 4.5.1, .NET Framework 3.5

Efekty jednego dnia wolnego od pracy :

lWxix4K.png

Chcesz wspomóc produkcję tego bota? Masz doświadczenie w programowaniu modułów, tworzeniu GUI czy skryptowaniu [C#]?

napisz na pw : http://www.mpcforum.pl/user/1285262-bleblable/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...