Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tworzenie nowego uzytkownika przez wiersz polecen w LAN


P0ZAJM0WANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam.

Zwykly uzytkownik na szkolnych komputerach jest ograniczony do wlaczenia folderu i porysowania w paincie, to jest straszne ogarniczenie :C trafila sie swietna okazja jak nauczyciel sie nie wylogowal z admina, wiec stworzylem nowe ukryte konto z podobnymi prawami i chcialbym poprzez nie utworzyc na swoim stanowisku rowniez cos bez ograniczen, polecenie net user dziala tylko lokalnie, czyli poprzez lan nic nie zadzialam ta komenda. moze takie cuda stworze poprzez inna konsole np powerShell?:)

Skrypty LUA Tibia za darmo!

Opublikowano

Na Windowsach jest ukryte konto administratora - za pewne z defaultowym hasłem. 

Możesz też podmienić (pod live CD Linuxa, czy czegokolwiek) np. plik klawiatury ekranowej i zastąpić go cmd - później na ekranie logowania włączasz klawiaturę ekranową, ale zamiast niej odpala się wiersz poleceń, z prawami admina. 

ㅈㅈ.

Opublikowano

jakim prawem konsola podmieniona pod utilmana ma prawa admina? xD to bylaby cholerna dziura w windows vista, 7 i 8, microsoft sporo by na tym stracil, zwykle usuniecie klawiatury i podmienienie go konsola? aczkolwiek sprobuje, dzisiaj nie pyklo, bo rygorystyczny nauczyciel przesiedzial pol lekcji w klasie i jednak bawic sie nie wypadalo, bo nawet napic wody sie nie mozna. 

sposob na dobry troll, zniszczenie, jednak nie cos powaznego, a zwykla zabawa ;D

Skrypty LUA Tibia za darmo!

Opublikowano

jakim prawem konsola podmieniona pod utilmana ma prawa admina? xD to bylaby cholerna dziura w windows vista, 7 i 8, microsoft sporo by na tym stracil, zwykle usuniecie klawiatury i podmienienie go konsola? aczkolwiek sprobuje, dzisiaj nie pyklo, bo rygorystyczny nauczyciel przesiedzial pol lekcji w klasie i jednak bawic sie nie wypadalo, bo nawet napic wody sie nie mozna. 

sposob na dobry troll, zniszczenie, jednak nie cos powaznego, a zwykla zabawa ;D

Poważna, ale co z tego... Na Windows 8/8.1 (ze wszystkimi łatkami) działa, na innych wersjach nie próbowałem. 

 

Kopiujesz plik cmd.exe

Usuwasz / zmieniasz nazwę pliku osk.exe

Zmieniasz nazwę kopii cmd.exe na osk.exe

Na ekranie logowania odpalasz klawiaturę ekranową.

ㅈㅈ.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...