Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Zniesienie cenzury w FA (Pojedynki)


Missbułgaria

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eloszka wchodzę z inicjatywą by znieść cenzure w dziale FanArtu (chodzi mi o poddział pojedynki) często w tekstach może wystąpić wulgaryzm a gwiazdki zamiast słowa szpecą tekst.

 

Gdzie jak gdzie ale w dziale do pojedynków słownych nie powinno być żadnych cenzur

 

bless

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie. Można wymyślać fajne teksty bez użycia przekleństw. 

O gustach się nie dyskutuję.

Myślę że 16latek słuchający pitbulla mało zrozumie składanie tekstów (Jeśli chodzi o rap)

 

 

Nie rozumiecie o co chodzi w pojedynkach rapowych więc po co się udzielacie?

 

Niewolnicy cenzur

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Co wy gadacie, można napisać fajny tekst bez przekleństw ?

Jak ma diss wyglądać ?

Ty nicponiu, hultaju, wandalu, o kurczę, motyla noga. Tak ? xD

 

Jeżeli da rade to jestem na Tak

mg7k04q.jpg

Opublikowano

Co wy gadacie, można napisać fajny tekst bez przekleństw ?

Jak ma diss wyglądać ?

 

Ty nicponiu, hultaju, wandalu, o kurczę, motyla noga. Tak ? xD

 

Jeżeli da rade to jestem na Tak

"Ty łajdaku" xDD

 

Tak.

 

Przekleństwa to forma ekspresji. Jak można tego zakazać? Znieść i "powiesić" tego, co wprowadził zakaz.

Myślę, że @Lord Makin nie zgodzi się z Twoją opinią.
Opublikowano

nie ma nad czym debatować. Ten dział żyje swoim życiem i nie możemy go ograniczać przez zasady, które są sprzeczne poniekąd z jego ideą.

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Osoba, która zagląda do tematu z pojedynkiem, powinna być świadoma tego, co może tam zobaczyć. Różnicą jest bluzganie pod poradnikiem na temat Minecrafta, w którym powinna obowiązywać kultura, a w temacie z pojedynkiem, do którego zagląda się właśnie po to, aby poczytać dissy. Bo w jakim innym celu? Przekleństwa mnie drażnią - nie wchodzę do działu pojedynki.

Rozumiem, że administracja chce, aby na forum panowała przyjazna każdemu atmosfera, ale uważam, że tego konkretnego działu nie powinna dotyczyć cenzura.

 

 

Jestem za.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Czy to czasem nie ma czegoś wspólnego z google? To jest raczej główny powód cenzury.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...