Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Gdzie te pliki są ukryte? [Bungeecord] (limit +)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie są ukryte pliki w których zawarte są wiadomości: [bungee] cant connect to server. i wiadomość

Could not connect to default or fallback server, pleas try again later: ERROR.

Chodzi mi w której CLASSie są :p

 

Z góry dziękuje :)

 

Leci limit lików.

Opublikowano

@TheMolkaPL niby dżawa developer a nie zna się :D

 

w bungeecord nawet nie ma pliku .properties

jest jedynie config.yml ale tam nie ma tych wiadomości

 

a w JARze nie wiem gdzie tego szukać.. przejrzałem już połowę CLASS i nie znalazłem... (większość chyba)

Opublikowano

w jd gui nie przeszukasz...

tylko debil nie zrobiłby proguarda na taki plik

zdekompiluj sobie jakimś dekompilatorem i będziesz miał wszystkie pliki..

Czy Ty czasami czytasz to co piszesz? Z tego co napisałeś to:

jeden kot jest czerwony, śnieg, koza nie ma nosa.

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Opublikowano

@TheMolkaPL niby dżawa developer a nie zna się :D

 

w bungeecord nawet nie ma pliku .properties

jest jedynie config.yml ale tam nie ma tych wiadomości

 

a w JARze nie wiem gdzie tego szukać.. przejrzałem już połowę CLASS i nie znalazłem... (większość chyba)

 

NWpWepZ.png

 

w jd gui nie przeszukasz...

tylko debil nie zrobiłby proguarda na taki plik

zdekompiluj sobie jakimś dekompilatorem i będziesz miał wszystkie pliki..

 

Po co ProGuard na oprogramowanie open-source? -.-

Dlaczego MPC popiera piractwo Minecrafta...

 

Do moderatora: Po co Ty to usuwasz??

Opublikowano

@TheMolkaPL dzieki, czemu tam nie zajrzalem.. Mozesz mi wkleic te messages.properties na pastebin bo jestemnba telefonie a chcialem zobaczyc jak to tam wyglada.

Jutro dam limit + :p

Opublikowano

Czy Ty czasami czytasz to co piszesz? Z tego co napisałeś to:

jeden kot jest czerwony, śnieg, koza nie ma nosa.

czego nie rozumiesz w zdaniu "zdekompiluj to sobie jakimś dekompilatorem i będziesz miał wszystkie pliki"?

 

 

 

 

Po co ProGuard na oprogramowanie open-source? -.-

nie wiem nie przeglądam gita ani dev.bukkita i nie patrze czy np. essentials jest na githubie a np. authme nie ma.

w sumie mogłem się domyślić ale to ja.

Opublikowano

@TheMolkaPL dzieki, czemu tam nie zajrzalem.. Mozesz mi wkleic te messages.properties na pastebin bo jestemnba telefonie a chcialem zobaczyc jak to tam wyglada.

Jutro dam limit + :P

 

https://github.com/SpigotMC/BungeeCord/blob/master/proxy/src/main/resources/messages.properties

Dlaczego MPC popiera piractwo Minecrafta...

 

Do moderatora: Po co Ty to usuwasz??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...