Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie dobrze zarobić na tym lvl'u?


Allien

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, 

Na samy początku chciałbym prosić o przeniesienie jeżeli napisałem w złym dziale, albo jeśli jest bardzo podobny temat, to proszę o zamknięcie tego, żeby nie robić niepotrzebnego spamu :)

 

Posiadam Woja mentala 44 lvl.

- Silne M6, Duchowe M4

 

Oraz Woja Body 49 lvl ze Skillami na M1 

- Aura i Berserk

 

Obie postacie posiadają Konia bojowego i następujący ekwipunek: 

- Fms+9 śr 37% kd+3

- Smocza+9 1,5k pż, kd+3

- Żelak +9

- 5-kątna tarcza +9

- srebna +9

- Ebony+9

- Naszyjnik i buty 1,5k pż.

 

na dodatek posiadam buffa 30lvl z Błogo na m6 :)

 

 

Z tymi o to postaciami i danym ekwipunkiem kieruje się do was z pytaniem:

 

Jaki sposób na zarobek w tych czasach jest najszybszy i najlepiej opłacalny?

 

Dodam, że nie chce korzystać z Is.

Gram ok 2-3 godziny dziennie i wszystko odbywa się praktycznie w nocy, bo czas nie pozwala grać mi inaczej. 

jest jakiś sensowny sposób na zarobek bez is?

 

Z góry dziękuje za wasze odpowiedzi! :)

bleach%20tag.png
Opublikowano

Propnuje metiny tym 44lvl a 49 to nie wiem czy cos zdzialasz.. Mozesz  po prostu zrobic dropa 35lvl. Zrobisz boja i w m2 na metki w nocy :D Wszystkie metki Twoje :) 

1368221913u387138.png

Opublikowano

Oprócz metinów polecam też drop medali konnych oraz kopanie rud ten drugi sposób jest żmudny, ale szybko wypcha twój metinowy portfel.

Opublikowano

Dobry jest zarobek na metinach bez rękawicy złodzieja?

jakie najbardziej opłacalne byłyby metiny tym mentalem? :/

ja tez mam mentala 45 i jakos daje rade normalnie. Moim zdaniem najlepiej jest zrobic nowa postac wbic 35lvl dodac do gildii chodzic na metki w nocy i oddawac expa do gildii. Naprawde najlepszy sposob na zarobienie. ;o

1368221913u387138.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...