Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytania] Kilka pytań odnośnie serwera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Tak więc mam kilka pytań związanych z serwerem, tak więc:

 

1. Jak zablokować komunikaty :

 

NICK join the game i Nick left the game.

 

Ponieważ chcę ustawić własne wiadomości przy wyjściu i wejściu na serwer, mam to ustawione w essentials, lecz nadal pokazuje NICK join the game + moją wiadomość z essentials.

 

2. Jak zrobić aby na serwerze, były widoczne skiny graczy ?, gdyż teraz mam serwer dla graczy premium i non premium i nikt nie widzi swojego skina, czytałem że może to być spowodowane online-mode na: false

 

Czy da się to jakoś ominąć ? 

 

3. Nie wiem dlaczego po wpisaniu /skull NICK dostaję głowe stiva ? jest to spowodowane tym co pisałem w 2 pkt ? 

 

4. Jak usunąć w pluginie : LogIt opcje pokazywania IP przy logowaniu się gracza ? 

bez reklam

Opublikowano

ad.2. -> nie rozumiem tego problemu. 
Na jakim hostingu masz ten problem? na craftserve takie problemy nie występują.
Podobnie tyczy się ad.3. taki problem nie występuje na craftserve.

Może to wina hostingu z tych wszystkich punktów ? : ) Gdzie jest postawiony mc ?

Opublikowano

ad.2. -> nie rozumiem tego problemu. 

Na jakim hostingu masz ten problem? na craftserve takie problemy nie występują.

Podobnie tyczy się ad.3. taki problem nie występuje na craftserve.

 

Może to wina hostingu z tych wszystkich punktów ? : ) Gdzie jest postawiony mc ?

Na pukawce, silnik spigot pod 1.7.5-1.7.10

bez reklam

Opublikowano

1. Edytuj spigota 2. Plugin smerfbukkit lub zmiany wersji serwera na 1.7.2 3. Tak 4. W configu

1. Co dokładnie wyedytować

 

2. Większość graczy wchodzi na piratach, pod innymi nickami żeby mieć tylko skiny, a nie chcę stracić przz to 50% graczy

 

4. Jaka dokładnie linijka za to odpowiada ? 

bez reklam

Opublikowano

1. Co dokładnie wyedytować

 

2. Większość graczy wchodzi na piratach, pod innymi nickami żeby mieć tylko skiny, a nie chcę stracić przz to 50% graczy

 

4. Jaka dokładnie linijka za to odpowiada ?

1. Nie wiem

4. Nie wiem

Opublikowano

Dlatego, że serwer Minecraft w najnowszej wersji działa na UUID.

 

Jeżeli serwer jest online-mode UUID gracza pobierane jest z serwerów Mojangu. Klient (czyli inny gracz) także dostaje jego UUID i pobiera na tej podstawie skin.

Jeżeli serwer jest offline-mode WSZYSTKIE UUID generują się z nicku. Klient (czyli inny gracz) także dostaje jego UUID wygenerowane przez serwer z  nicku i na tej podstawie pobiera skin - który nie istnieje.

Dlaczego MPC popiera piractwo Minecrafta...

 

Do moderatora: Po co Ty to usuwasz??

Opublikowano

Dlatego, że serwer Minecraft w najnowszej wersji działa na UUID.

 

Jeżeli serwer jest online-mode UUID gracza pobierane jest z serwerów Mojangu. Klient (czyli inny gracz) także dostaje jego UUID i pobiera na tej podstawie skin.

Jeżeli serwer jest offline-mode WSZYSTKIE UUID generują się z nicku. Klient (czyli inny gracz) także dostaje jego UUID wygenerowane przez serwer z  nicku i na tej podstawie pobiera skin - który nie istnieje.

Ok dzięki za sprostowanie, czyli jedyną opcją jest ustawienie online-mode na true i wgranie AutoIn ? 

bez reklam

Opublikowano

Ehh dzięki za odpowiedz.

 

Jak sądzicie wgrać plugin AutoIn czyli automatyczne logowanie premium a rejestracja non premium ? i czy wielka będzie strata graczy ? 

bez reklam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...