Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft nie chce się włączyć


daredevil96

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc tak. Miałem ostatnio formata (tydzień, może dwa).
Usunąłem teraz javę i minecrafta i próbowałem zrobić od nowa.

Pobrałem javę stąd : http://chomikuj.pl/marszal2000/PROGRAMY/JAVA+7+32+bit
Pobrałem minecrafta z linku podanego przez koszulę.

Zainstalowałem javę, zainstalowałem minecrafta, otworzyłem folder wpisując %appdata%. Odpaliłem minecrafta i zaczęło się automatycznie coś pobierać (jak na ssie)

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obrazek o rozmiarach 847x529px.
jskirs.png
Po pobraniu zaznaczyłem wersję 1.7.2, ustawiłem nick i znowu się coś pobiera (chyba ta wersja)

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obrazek o rozmiarach 847x529px.
2wo985w.png
I uwagaaaaa, bum. Klikam play nic się nie dzieje. Widać tylko na kursorze ładowanie i po chwili znika bez żadnych błędów.

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obrazek o rozmiarach 847x529px.
1zqudqa.png
I sobie tak klikać mogę do usranej śmierci biggrin.png


Windows 7 32 bity

Opublikowano

Nie pobieraj javy z takich źródeł. Pobierz ją z głównego źródła czyli java.com. Odinstaluj tą i zainstaluj jave 7 zamiast 8 pod 32x system. A 8 odinstaluj. Spróbuj też reinstal minecrafta (jak nie próbowałeś) Chodzi o to że nie możesz naciskać play? Inny launcher?

Kappa.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Po co z tak gównianych ston pobierasz jave xD Weź pobierz ją normalnie z oficjalnej strony java ;) I zmniejsz pamięć

Opublikowano

Blad tkwi w javie na 80%, pobierz z oficjalnej strony pod swoj system i powinno bez problemu dzialac :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...