Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , posiada ktoś z crakowaną pełną wersje FRAPS'a?

tzn nie limitowany okres nagrywania z dźwiękiem w wielu formatach?

Liczył bym że ktoś zładuje go tutaj ;>

 

PS. wersja obojętna

PS2 tylko nie zalewajcie mnie linkami z wersjami testowymi / demo

Gość KrZySiEqq xDD
Opublikowano

chyba pomyliłeś działy ;/ i co to est fraps

Opublikowano
Wez gdzie indzej gadaj o tym FRABSIE

język polski się kłania, spam leci, "frapsie"

to nie dzial jakiegos guwna tylko Hackuw

spam, kto ci powiedział że to tylko dział o hakach, ortografia

 

 

 

chyba pomyliłeś działy ;/ i co to est fraps

nie pomyliłem działów, Fraps to program do robienia zrzutów z gry zapisywanych w różnych formatach, od jpg do avi, w zależności od wersji programu

Opublikowano
Oczekuje na 5!

 

 

sorry za offtop

 

ale wkurzaja mnie ludzie co chca 5* za byle co...... powiedz mi jeszcze kto patrzy na te * ? ja na nie nei patrze i pewnie malo kto patrzy... ja mam zaufanie po znajomosci osoby a nie po *.... kiedys byla ankieta z tymi gwiazdkami.. co sie z nia stalo ?

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

wiesz morze i scan jest potrzebny ale to sa pogaduszki to co robisz tutaj robisz na wlasna odpowiedzialnosc

zobacz inne tematy , czemu spamer nie dostaje warna ?? bo to jest offtop

@ NOR3G

jak sie zapisuje filmiki w HyperCam2

@ edit ok juz mam xD

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

mam ja ale nie pamietam linka jak znajde to ci dam

Kandyduje na moderatora dzialu Cabal Online

 

Mniej spamu,wiecej szpanu:PMusimy odpicowac to forum:D

 

bd8153.png

 

6potiqwwv0.th.png

Opublikowano

Kurwa mac! za przeproszeniem dranzer czy ty serio jesteś tak pojebany i musisz odkopywać tak stare tematy? Jak chcesz sobie posty nabijać idź na inne fora bo to nie jest forum dla aż takich dzieci..

Opublikowano

lepsze od frapsa jest nagrywanie na xfire !

 

tylko dużo miejsca na dysku zajmuje

SILKROAD online jest grą dla botów

silkroad sprzyja boterom

 

Santetsu.png

WYFARMIONE 1,351,000/1,000,000 SP

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...